MILA NIEPODLEGŁOŚCI symboliczne 1918 m [DZIECI 10 - 14 LAT]

28 października 2022
MILA NIEPODLEGŁOŚCI symboliczne 1918 m [DZIECI 10 - 14 LAT]

32. Bieg Niepodległości w Warszawie to okazja, by zarażać pasją do sportu także młode pokolenie. Z tej okazji rozegrana zostanie Mila Niepodległości, na symbolicznym dystansie 1918 metrów. Udział w biegu będą mogły wziąć dzieci w wieku 10-14 lat. Zapraszamy młodych sportowców do uczestnictwa w święcie niepodległości – to wspaniała okazja do nauki patriotyzmu, ale także do dobrej, sportowej zabawy.

DYSTANS:
Młodzi zawodnicy do pokonania będą mieli 1918 metrów.

KTO MOŻE WYSTARTOWAĆ:
W biegu mogą wziąć udział dzieci w wieku 10-14 lat.

START I META:
Start i meta tradycyjnie będą znajdować się na Alei Jana Pawła II na wysokości ul. Stawki.

TERMIN:
11 listopada 2022

GODZINA STARTU :
10:00

OPŁATY STARTOWE:
39 zł niezależnie od terminu rejestracji na bieg

Każdy uczestnik ma możliwość dodania do swojego pakietu koszulki technicznej w kwocie 39 PLN.

ODBIÓR PAKIETÓW:
Pakiet startowy na nadchodzący 32. Bieg Niepodległości będzie można odebrać w Biurze Zawodów.

Adres Biura Zawodów: CH Arkadia, ul. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Godziny pracy Biura Zawodów:

  • 8 listopada 2022 (wtorek) – 12:00 – 20:00

  • 9 listopada 2022 (środa) – 12:00 – 20:00

  • 10 listopada 2022 (czwartek) – 12:00 – 20:00

Uwaga! W dniu biegu (w godz. 8:00 – 10:00) biuro zawodów będzie czynne wyłącznie dla uczestników spoza Warszawy, którzy wcześniej opłacili swój start.

Pamiętaj – kolejki tworzą się w momencie otwarcia biura! Nie przychodź na sam początek działania biura, jeśli nie musisz, aby uniknąć tłoku. Pracujemy cały dzień – na pewno zdążysz odebrać pakiet.

  • Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

  • Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (do pobrania z profilu zawodnika – po zarejestrowaniu się w zakładce TWOJE BIEGI) oraz dołącz ksero lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.

  • W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda na udział dziecka w biegu, podpisana przez rodzica/opiekuna prawnego. Zgoda jest częścią karty startowej, którą pobierzesz w zakładce TWOJE BIEGI na zalogowaniu na profilu biegacza.

KOSZULKA:

Każdy z uczestników 32. Biegu Niepodległości I Mili Niepodległości będzie mógł nabyć dodatkowo pamiątkową koszulkę techniczną. Koszulkę w cenie 39 PLN można domówić podczas rejestracji na bieg. Koszulki dostępne będą w dwóch kolorach, do wyboru: biała lub czerwona. Pamiętaj, że pula koszulek jest ograniczona. Jeżeli nie potrzebujesz nowej koszulki – koniecznie załóż na bieg swoją ulubioną w jednym z kolorów flagi narodowej. Rozmiary i wzór koszulek znajdziesz tutaj. 

 

ZAPISY (kliknij)