Świetny start Łyżwiarskich Czwartków. 100 dzieci na zawodach

10 grudnia 2021
Świetny start Łyżwiarskich Czwartków. 100 dzieci na zawodach

W Ośrodku Stegny AKTYWNEJ WARSZAWY odbyły się pierwsze w sezonie 2021/22 zawody z cyklu „Łyżwiarskie Czwartki”. Inauguracja zakończyła się sukcesem, o czym świadczyły emocje i uśmiechy na twarzy dzieci.


Wysoka frekwencja na start

W zawodach wzięło 100 dzieci z warszawskich szkół podstawowych. Najliczniejszą reprezentację wystawiła SP. nr 2 „Przymierza rodzin”. Zgodnie z regulaminem, młodzi panczeniści rywalizowali indywidualnie oraz grupowo w ośmiu kategoriach wiekowych na dystansach od 50 do 300 metrów.


Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Zawody zostały rozegrane w reżimie sanitarnym, gdyż zdrowie uczestników jest dla nas najwyższym priorytetem. Sytuacja epidemiologiczna niepokoi, ale wspólnie z dziećmi pokazaliśmy, że uprawianie sportu w grupie jest bezpieczne, gdy tylko podejmie się ku temu odpowiednie środki.


Zapraszamy na kolejne spotkania!

Kolejne „Łyżwiarskie Czwartki” odbędą się jeszcze przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia - 16 grudnia. Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych, które lubią aktywnie spędzać czas i niestraszne im są zimowe temperatury. Szczegóły organizacyjne i informacje o zapisach można znaleźć TUTAJ.