Letnie treningi na trawie: nowy projekt AKTYWNEJ WARSZAWY i Westfield Arkadia

7 lipca 2021
Letnie treningi na trawie: nowy projekt AKTYWNEJ WARSZAWY i Westfield Arkadia

Lato! Lato wszędzie. A to nie tylko nie zwalnia z pracy nad formą i kondycją, ale wręcz do tego zachęca. Poćwiczcie z nami! Na trawniku przy Westfield Arkadia. Zapraszamy na nowy cykl zajęć na świeżym powietrzu. Startujemy już 13 lipca.

 

Sportowe treningi na trawie to nowy projekt w ramach naszej akcji #formanalato i w toku przygotowań do 30. Biegu Powstania Warszawskiego. Bo jak już wielokrotnie pisaliśmy, bieganie nie polega wyłącznie na treningach biegowych. Trzeba zadbać również o tzw. core, czyli trening funkcjonalny. A czemu by tego nie zrobić w niezwykle sprzyjających okolicznościach przyrody i pogody, pod przysłowiową chmurką?

Już od wtorku, 13 lipca, zapraszamy Was na zajęcia prowadzone przez zaprzyjaźnionych trenerów: Marcina Rybaka, Hannę Nejfeld i Piotrka Strzeleckiego. To właśnie oni pomogą Wam zachować #formęnalato i zadbać o ciało w czasie wakacyjnych tygodni na gościnnych trawnikach przy Westfield Arkadia.

Startujemy we wtorek, 13 lipca, treningiem prowadzonym przez trenera personalnego Marcina Rybaka – początek o godzinie 18:00. Marcina Wam już przedstawiać nie trzeba. Bardzo cieszymy się, że tym razem możemy z nim poćwiczyć nie tylko w domowych pieleszach.

Tydzień później widzimy się z Hanią Nejfeld. To zarażająca uśmiechem ultraska, rekordzistka Polski w Mistrzostwach Świata w biegu 48 h na bieżni mechanicznej (jej wynik 311,44 km robi wrażenie!) i zarazem 3. kobieta na świecie w rankingu wszech czasów biegów na bieżni. Jej wyniki i niesamowita energia pozwalają mieć nadzieję, że nie tylko będziemy się z nią dobrze bawić, ale również zadba o jakość sportową naszego treningu.

W kolejnych tygodniach zajęcia poprowadzi również m.in. Piotrek Strzelecki, znany Wam jako prowadzący Czwartki Biegowe z cyklu AKTYWNA WARSZAWA. Piotrek przygotuje nas już bezpośrednio przed Biegiem Powstania Warszawskiego, więc bądźcie czujni i śledźcie nasze zapowiedzi!

Aktualne informacje i harmonogram treningów będą pojawiać się w naszych kanałach komunikacyjnych: na Facebooku, Instagramie oraz na www.

Ważne! Treningi mają formułę otwartą, nie obowiązują zapisy. Limit osób na każdych zajęciach: 35.

Regulamin dostępny poniżej.

Partnerami treningów są Westfield Arkadia i Zdrofit.

 

Sylwetki trenerów:

Marcin Rybak - certyfikowany trener personalny z 6-letnim stażem. 

Specjalizuje się w różnego rodzaju aktywnościach: trening interwałowy, funkcjonalny, trening przy użyciu lin i taśm podwieszanych typu „TRX”, trening siłowy oraz trening obwodowy, wzmacniający.

W swojej pracy skupia się technice i odpowiednim doborze ćwiczeń do poziomu zaawansowania trenującego. Ceni sobie zaangażowanie i efektywne wykorzystanie czasu.

 

Hanna Nejfeld – biegaczka ultra, doradca klienta w branży sportowej

REKORDZISTKA POLSKI w Mistrzostwach Świata w biegu 48 h na bieżni mechanicznej – jej wynik to 311,44 km
3. kobieta na świecie w rankingu wszech czasów biegów na bieżni

WICEMISTRZYNI POLSKI w Biegu 24 h z wynikiem 201,77 km
Rekord na dystansie 10 km – 41:30:12

 

Piotrek Strzelecki – instruktor lekkiej atletyki PZLA, międzynarodowy trener Blackroll

Od kilku lat współpracuje trenersko z największymi polskimi firmami i instytucjami (na czele z AKTYWNĄ WARSZAWĄ). Od lutego 2021 dodatkowo pracuje z dziećmi i dorosłymi jako trener przygotowania motorycznego w akademii tenisowej, a ze swoimi biegowymi zawodnikami – od 3 lat poprawia wyniki, ale także kondycję, formę i postawę, nie tylko biegową.

Jego rekordy życiowe to odpowiednio: 17:01 (5km), 36:47 (10km) i 1:20:46 (półmaraton). Trenuje 6x w tygodniu i nadal ma z tego frajdę!

 

 

Pliki do pobrania: