Lato w Mieście z Lenią Strefą Rekreacji

17 lipca 2019
Lato w Mieście z Lenią Strefą Rekreacji

Zapraszamy Uczniów z warszawskich szkół do skorzystania z programu  "Lato w Mieście" w Letniej Strefie Rekreacji.

Kiedy: 17.07 - 30.08.2019r. od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 13.00.

Dla kogo: Uczniowie z terenu m.st. Warszawy za okazaniem ważnej legitymacji (bezpłatne wejście do Letniej Strefy Rekreacji).

Indywidualnie: uczniowie do 13 lat z prawnym opiekunem po podpisaniu oświadczenia (druk poniżej), powyżej 13 lat z podpisanym oświadczeniem (druk poniżej).
Grupy zorganizowane: bez wcześniejszej rezerwacji  (lista uczestników dla recepcji wraz z podpisanym oświadczeniem opiekuna grupy (druk poniżej).

Co:
1. Uczestnicy programu "Lato w Mieście" mogą bezpłatnie korzystać z Letniej Strefy Rekreacji (pięć boisk, w tym cztery do siatkówki plażowej i jedno do beach soccera oraz strefę kalisteniki)
2. Zajęcia z instruktorem:
a/ Grupy zorganizowane- zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora
b/ Uczestnicy indywidualni mogą dołączać do grup zajęć z instruktorem w miarę ilości wolnych miejsc (bez wcześniejszej rezerwacji).

UWAGA!!! Instruktor to osoba prowadząca wyłącznie zajęcia rekreacyjno-sportowe, do jej zadań należy m.in. przygotowanie ciekawego i dostosowanego do możliwości uczestników programu sportowego. Opiekunowie grup są zobowiązani do współpracy z instruktorem i opieki nad grupą oraz zapoznania uczestników z Regulaminem boisk dla uczestników Lata w Mieście oraz Regulaminem Letniej Strefy Rekreacji.

Zapraszamy również do skorzystania z programu w pozostałych ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Pliki do pobrania: