Podsumowanie Letniej Strefy Rekreacji

13 września 2018
Podsumowanie Letniej Strefy Rekreacji

Letnią Strefę Rekreacji zorganizowaną przez SCS AKTYWNA WARSZAWA przez cały okres funkcjonowania, czyli od 8 czerwca do 11 września odwiedziło około 15 tysięcy osób. Strefa działała codziennie od godz. 10.00 do 22.00 również w soboty i niedziele. Cztery bezpłatne boiska do piłki siatkowej i boisko do beach soccera można było od początku rezerwować w elektronicznym systemie za pośrednictwem strony aktywnawarszawa.pl. Z takiej możliwości skorzystało ponad 5 tysięcy osób.

Od czerwca do końca sierpnia w Letniej Strefie Rekreacji instruktor Lata w Mieście prowadził zajęcia dla grup oraz osób indywidualnych. Ponadto zostały zorganizowane dwa eventy „Wodny Świat” (4.07 i 8.08),  w którym udział wzięło ponad 1000 dzieci, głównie uczestników akcji „Lato w Mieście” ze szkół podstawowych.

W weekend 17 czerwca odbył się event  dla dzieci  w wieku 5-13 lat „Polska będzie Mistrzem Świata!”, z udziałem akrobatów i clownów, nawiązujący do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Starsi użytkownicy strefy mogli rywalizować sportowo podczas Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Prezydent m.st. Warszawy. W turnieju uczestniczyło 30 drużyn. Odbyły się również dwa Turnieje Szkolnej Ligii Siatkówki o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, w których uczestniczyło łącznie 123 drużyn.

W lipcu rozpoczęliśmy cykl treningów „Lato w Mieście z ONICO Warszawa”, który zakończył się eventem z udziałem fundacji i zawodników drużyny ONICO Warszawa.

Ponadto w Letniej Strefie Rekreacji odbyło się 13 treningów Street Workout prowadzonych przez trenerów Ghetto Workout Poland,  18 godzinnych treningów realizowanych przez Runmageddon i 3 treningi Runmageddon Kids. W strefie odbywały się również zajęcia buble football przygotowane przez Gmods Ball oraz Zumba z Natalią Krzemieńską.

Zespół Letniej Strefy Rekreacji pod Kierownictwem Pawła Jabłońskiego liczył 4 osoby. Ponadto strefa była monitorowana 24h/dobę przez 5 pracowników ochrony. Program sportowo – rekreacyjny przygotowali dla Państwa wspólnie Elżbieta Świtalska oraz Paweł Jabłoński.

Dziękujemy Państwu, że byliście z nami.