Lato w mieście 2019

21 czerwca 2019
Lato w mieście 2019

Zapraszamy Uczniów z warszawskich szkół do skorzystania z programu "Lato w mieście"

Kiedy: 24.06 - 30.08.2019r. od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 13.00.

Dla kogo: Uczniowie za okazaniem ważnej legitymacji (bezpłatne wejście na rolkowisko).

Idywidualnie uczniowie do 13 lat z prawnym opiekunem, powyżej 13 lat z podpisanym oświadczeniem (druk poniżej)
Grupy zorganizowane obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna 22 - 162 73 11 (lista uczestników dla recepcji wraz z podpisanymi oświadczeniami (druk poniżej).

Co:
1. Uczestnicy programu "Lato w mieście" mogą bezpłatnie korzystać z wrotkowiska (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej).
2. Zajecia z instruktorem:
a/ Uczniowie indywidualie mogą dołączać do grup zajęć z instruktorem w miarę ilości wolnych miejsc (nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji).
b/ Grupy zorganizowane mogą zgłaszać potrzebę zajęć z instruktorem (nauka jazdy na rolkach). Podczas zajęć niezbędny jest kask oraz ochraniacze, ilość do bezpłatnego wypożyczenia należy zgłoscić rezerwując termin nie później niż 3 dni przed udziałem.
3. W przypadku złych warunków atmosferycznych zastępczo dla grup prowadzone są zajęcia na sali sportowej z instruktorem.

UWAGA!!! Instruktor to osoba prowadząca wyłącznie zajęcia rekreacyjno-sportowe, do jej zadań należy m.in. przygotowanie ciekawego i dostosowanego do możliwości uczestników programu sportowego. Opiekunowie grup są zobowiazani do współpracy z instruktorem i opieki nad grupą.

Zapraszamy również do skorzystania z programu w pozostałych ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Pliki do pobrania: