Letnia Aktywna

Trening na plaży

W minionym tygodniu w Letniej Strefie Rekreacji w ramach programu „Warszawa uliczna sala gimnastyczna” swój trening nagrywała Monika Le Félic. Zobaczcie jakie ćwiczenia można wykonywać na piaszczystym podłożu wymagającym znacznie więcej wysiłku.
WIĘCEJ

Lipcowy harmonogram Letniej Strefy Rekreacji

Lipiec, to kolejny miesiąc aktywności sportowych i rekreacyjnych w Letniej Strefie Rekreacji na Plaży Poniatówka. Wszystkich chętnych zapraszamy na bezpłatne cykliczne treningi z AKTYWNĄ WARSZAWĄ.
WIĘCEJ

Polska będzie Mistrzem Świata!

W niedzielę 17.06 br. na naszej Letniej Strefie Rekreacji dzieci wraz z klaunem, jednorożcem i innymi artystami uczyły się wesołego dopingu Polskiej Drużyny Narodowej w piłce nożnej!

WIĘCEJ

Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Prezydent m.st. Warszawy

Stołeczne Centrum Sortu AKTYWNA WARSZAWA serdeczne zarasza na Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Prezydent m.st. Warszawy.

WIĘCEJ

„Polska będzie Mistrzem Świata!” - program animacyjny dla dzieci w Letniej Strefie Rekreacji

Już w najbliższą niedzielę 17 czerwca wielka zabawa dla dzieci (5-13 lat) w Letniej Strefie Rekreacji na plaży „Poniatówka” ul. Wybrzeże Szczecińskie w godz. 11.00 – 14.00, wstęp wolny.
WIĘCEJ

Cotygodniowe bezpłatne treningi w Letniej Strefie Rekreacji w czerwcu

W minioną sobotę w samo południe wystartowały otwarte treningi street Workout. W czwartek o 19.00 rozpoczynamy treningi bubble football na nowym boisku do beach soccera w Letniej Strefie Rekreacji. Zapraszamy!
WIĘCEJ
11 września 2017

Piknik na Polu Mokotowskim z AKTYWNĄ WARSZAWĄ

Dziękujemy Wszystkim, którzy podczas pikniku na Polu Mokotowskim pn. ”Europa Zmienia Metropolię Warszawską” zechcieli wziąć udział w przygotowanych przez nas zabawach sportowych. W minioną sobotę wspólne stoisko Biura Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy i SCS AKTYWNA WARSZAWA  odwiedziło prawie tysiąc uczestników imprezy!

WIĘCEJ
5 września 2017

Koniec sezonu w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła

Uprzejmie informujemy, iż Strefa Rekreacji Dzielnicy Wisła będzie czynna do najbliższej niedzieli (10 września 2017 r.) do godziny 22.00.
WIĘCEJ
25 sierpnia 2017

Impreza w ramach Akcji "Lato w Mieście 2017"

Dzisiaj w ramach akcji „Lato w Mieście 2017” w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła, odbyła się (druga w tym sezonie) impreza sportowo-artystyczna dla dzieci i młodzieży.

WIĘCEJ
23 sierpnia 2017

Ostatni trening street workout'u w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła

To już ostatnie spotkanie treningowe z trenerami Ghetto Workout Poland w tym sezonie.
Tym bardziej, zapraszamy w niedzielę o godzinie 12.00, wszystkich chętnych na kolejne spotkanie ze street workoutem do Strefy Rekreacji Dzielnicy Wisła przy Moście Poniatowskiego.

WIĘCEJ
3 sierpnia 2017

Turniej Piłkarski o Puchar Pamięci Małego Powstańca dekoracja

Turniej, wzorem lat ubiegłych, odbył się w dniach upamiętniających wybuch Powstania Warszawskiego w 1944 roku. Do Warszawy przyjechali młodzi zawodnicy, reprezentujący międzynarodowe drużyny piłkarskie, aby w duchu szlachetnej rywalizacji walczyć o zwycięstwo.
WIĘCEJ
3 sierpnia 2017

Funkcjonowanie Ośrodków SCS AW w dniu 15.08.2017

Szanowni klienci, Pragniemy Was poinformować, że w dn. 15.08.2017 (wtorek), Ośrodek Szczęśliwice oraz ośrodki sezonowe letnie Moczydło i Strefa Rekreacji Dzielnica Wisła będą otwarte dla klientów zgodnie z harmonogramem pracy. Pozostałe ośrodki Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA w tym dniu będą zamknięte dla klientów. W poniedziałek 14.08.2017 wszystkie Ośrodki SCS AW będą otwarte dla klientów zgodnie z harmonogramem pracy.
WIĘCEJ