Pływanie dla każdego. Zapraszamy do zmodernizowanej pływalni Ośrodka Polonia AKTYWNA WARSZAWA.

27 kwietnia 2017
Pływanie dla każdego. Zapraszamy do zmodernizowanej pływalni Ośrodka Polonia AKTYWNA WARSZAWA.

Niecka basenowa, szatnie, trybuny zmieniły się nie do poznania. Na pływalni zainstalowany został elektroniczny system obsługi klienta, który będzie nowością na naszym obiekcie. Dla pływaków zamontowano profesjonalne słupki startowe z belką do nogi zakrocznej. Zapraszamy grupy zorganizowane i klientów indywidualnych do przekonania się na własne oczy jak piękna jest nasza pływalnia. Gwarantujemy dobrą zabawę pod opieką profesjonalnej grupy ratowniczej.

Ośrodek Polonia dysponuje sześciotorową niecką basenową o wymiarach 25 m x 12 m.

Po przeprowadzonej modernizacji głębokość niecki basenowej jest od 1,17 m do 1,6 m.
Dzięki zwiększeniu głębokości po stronie płytkiej wykonywanie nawrotów przez licznie trenujących zawodników powinno być teraz łatwiejsze. Zmieniono także technologię dopływu wody.
W tej chwili woda płynie z sześciu wylotów, a nie tak jak do tej pory z dwóch. Pozwoli to na zwiększenie komfortu pływania młodszym osobom, które miewały problemu z dopłynięciem do brzegu. Dla osób uprawiających pływanie zamontowano profesjonalne słupki startowe z regulowaną belką do nogi zakrocznej oraz trzy zegary treningowe. Obiekt zyskał szatnię rodzinną, z której będą mogły korzystać rodziny z dziećmi. W każdej szatni zamontowano nowe szafki ubraniowe, a w holu recepcyjnym szafki depozytowe. Nowością na naszym obiekcie będzie Elektroniczny System Obsługi Klienta.
Zapraszamy klientów indywidualnych (szczególnie w weekendy) oraz grupy zorganizowane.

Godziny otwarcia pływalni:

Dni powszednie od godz. 6.15 do godz. 21.00
Soboty od godz. 7.00 do godz. 19.00
Niedziele od godz. 8.00 do godz. 19.00