Marka Hurom, lider w dziedzinie świeżych soków

17 lipca 2019
Marka Hurom, lider w dziedzinie świeżych soków

Hurom to marka z wieloletnią tradycją. Od samego początku swojego istnienia skupia się na projektowaniu, udoskonalaniu i produkowaniu urządzeń do pozyskiwania zdrowych soków, w zaciszu własnego domu. Hurom to światowej sławy producent wyciskarek wolnoobrotowych, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, wysoką funkcjonalnością i zachwycającym designem.

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom – innowacyjne urządzenia najwyższej klasy

Marka Hurom jest pierwszym producentem, który wypuścił na rynek wyciskarkę wolnoobrotową dostępną dla każdego użytkownika. Od tamtego czasu nie spoczął na laurach i dąży do ciągłego udoskonalania swojego sprzętu, poprawiając jego wydajność i techniki wyciskania. Marka Hurom posiada własne, niezależne Centrum Badań i Rozwoju –  w tym miejscu każdego dnia inżynierowie i projektanci dokładają wszelkich starań, by urządzenia wolnoobrotowe były jeszcze lepsze, doskonalsze i wydajniejsze. Obecnie, dzięki zastosowaniu wałka ślimakowego i wyeliminowaniu wszelkich noży z budowy urządzenia, wyciskanie za pomocą wyciskarek wolnoobrotowych Hurom przypomina proces wyciskania ręcznego. Składniki są miażdżone, a nie rozdrabniane. Dzięki temu otrzymujemy maksimum wartości odżywczych soku, a odpadki powstające w wyniku wyciskania są niemal zupełnie suche.

Eksperci marki Hurom – w procesie udoskonalania swojego sprzętu – dostrzegli wyższość wyciskarek wolnoobrotowych nad sokowirówkami. Dzięki dużo wolniejszej pracy wałka ślimakowego i wszystkich elementów mających styczność z żywnością, nie nagrzewają się do temperatur, które mogłyby zniszczyć cenne witaminy, pektyny i mikroelementy zawarte w świeżym soku z owoców. Sokowirówki pracują szybko, jednak uzyskiwany przy ich pomocy sok jest gorszej jakości niż ten – produkowany przez wyciskarki Hurom. Warto również zauważyć, że soki otrzymywane przy użyciu wyciskarek marki Hurom to najlepsze i najzdrowsze źródło witamin i cennych składników odżywczych.

Wysoka jakość wyciskarek wolnoobrotowych Hurom

Wyciskarki Hurom są wykonane z najwyższą dbałością o jakość wykorzystanych materiałów. Powoduje to najwyższą na rynku wydajność w wyciskaniu soków. Oznacza to, że z tej samej porcji owoców i warzyw, wyciskarki Hurom otrzymują zdecydowanie więcej soku, niż konkurencyjne produkty innych marek. Do tego sok otrzymywany z wyciskarek Hurom jest wyjątkowo klarowny, nie rozwarstwia się i nie powstaje na nim piana. Dla smakoszy bardziej esencjonalnych soków z większą zawartością miąższu, w wyciskarkach wolnoobrotowych Hurom dostępna jest możliwość samodzielnego regulowania gęstości soku przy użyciu prostej w obsłudze manetki.

Nowe rozwiązania dostępne dla każdego – Hurom

Każdy kolejny model wyciskarek Hurom to coś nowego. Nowe rozwiązania, kolejne ulepszenia i zachwycający design. Żadna wyciskarka Hurom nie jest podobna do poprzedniej. Dodatkowo marka Hurom wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów i pozostaje wierna dobrym, sprawdzonym rozwiązaniom.

Najnowszy model wyciskarek wolnoobrotowych produkcji Hurom to H100S. Jest to zgrabne i kompaktowe urządzenie, w którym drzemie ogromna moc. Wyposażone jest w dwa otwory wsadowe, które ułatwiają podawanie składników soku do wyciskarki. Oprócz tego Hurom H100S wyposażona jest w zintegrowane filtry zamiast sit. Pozwalają one uzyskiwać znakomite, klarowne soki, a jednocześnie są niebywale łatwe w myciu. Wystarczy jednie opłukanie sit pod bieżącą wodą. Hurom pozwala zachować dobrą kondycję organizmu i prowadzić zdrowy styl życia, z łatwością i przyjemnością. Wyciskarki Hurom to najlepsza inwestycja w siebie.