Imprezy

7. Bieg Wegański już 1 października w Warszawie

W dniu 1 października 2017 r. (niedziela) o g. 10:00 przy Bulwarach Wiślanych w Warszawie odbędzie się 7. edycja Biegu Wegańskiego „Łatwiej niż myślisz”.

WIĘCEJ
Zapisy 29. Bieg Niepodległości
20 września 2017

Zapisy na 29. Bieg Niepodległości w nocy z 6 na 7 października!

Zapisy internetowe na 29. Bieg Niepodległości rozpoczną się w nocy z 6 na 7 października, dokładnie o godzinie 00:01.
To trzecia i zarazem ostatnia w tym roku impreza z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej Zabiegaj o pamięć, organizowana przez Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. W tegorocznej edycji dla biegaczy przygotowano aż 18 000 pakietów startowych!

WIĘCEJ
18 września 2017

Runmageddon nadciąga nad Warszawę!

W weekend 23-24 września organizatorzy Runmageddonu po raz kolejny otworzą wrota piekieł przed fanami biegów przeszkodowych. W programie jak zawsze mnóstwo adrenaliny, nowych tras i mrożących krew w żyłach atrakcji dla amatorów najbardziej wymagającego cyklu biegów przeszkodowych  w Europie.  Krew, pot i łzy wyleją również  zespoły redakcyjne, które zmierzą się w odbywających się po raz pierwszy w historii Mistrzostwach Polski Dziennikarzy. Organizatorzy zadbali również o mocne wrażenia dla dzieciaków i nastolatków, którzy sprawdzą się na trasie Runmageddon KIDS i JUNIOR.

WIĘCEJ
14 września 2017

Start treningowy, kontrolny a docelowy. To twój wybór. Niech będzie świadomy!

Kalendarz startów wypełniony po brzegi?  Każdy nadchodzący weekend to widmo skrupulatnego szykowania stroju startowego, butów, żeli,  i innych niezbędnych rzeczy, aby móc ponownie stanąć na linii startu?
Czy każdy swój weekendowy start traktujesz jako trening czy być może jako kolejny swój cel i walkę o poprawę, urwanie tych kilku- kilkunastu sekund?
Czas na chwilę zadumy i refleksji jest właśnie teraz. A gdy wyrwiecie się już z otchłani myśli  przeczytajcie słów kilka, o tym na czym polegają zasadnicze różnice pomiędzy startem treningowym, kontrolnym a  docelowym.

 

WIĘCEJ
14 września 2017

Turniej Polonia Cup 2017

W weekend (16-17.09) w Ośrodku Polonia, odbędzie się turniej piłki nożnej „Polonia Cup 2017”.

WIĘCEJ
12 września 2017

5. edycja Biegu Rembertowa „Runbertów”

Trwają zapisy do piątej edycji Biegu Rembertowa „RUNbertów”. Start i meta zawodów znajdować się będą na terenie Akademii Sztuki Wojennej (dawny AON).

 

WIĘCEJ
8 września 2017

AKTYWNA WARSZAWA zaprasza do udziału w pikniku rodzinnym „Europa zmienia metropolię warszawską”.

SCS AKTYWNA WARSZAWA bierze udział w pikniku rodzinnym „Europa zmienia metropolię warszawską”.
Zapraszamy do naszego stoiska nr 34 na Pola Mokotowskie w najbliższą sobotę 9 września w godzinach 10.00 – 18.00.
Przy stoisku przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży zabawy sportowe z nagrodami, zapraszamy również do strefy relaksu.

 

WIĘCEJ
7 września 2017

Runmageddon Warszawa 23 / 24 września 2017

INTRO, REKRUT, JUNIOR, KIDS

WIĘCEJ
6 września 2017

Bieg Husarii już w najbliższą niedziele 10 września na Warszawskim Wilanowie!

W najbliższą niedziele 10 września na Warszawskim Wilanowie odbędzie się finałowy bieg Pucharu Króla Jana III Sobieskiego – Bieg Husarii. Wydarzenie nawiązują do zwycięskiej bitwy pod Wiedniem, której rocznicę wspominać będziemy 12 września.

WIĘCEJ
5 września 2017

Wystartuj w biegu Erasmusa!

Z okazji 30-lecia programu Erasmus+ oraz Europejskiego Tygodnia Sportu zapraszamy na coś specjalnego - rywalizację drużyn sztafetowych!

WIĘCEJ
25 sierpnia 2017

Impreza w ramach Akcji "Lato w Mieście 2017"

Dzisiaj w ramach akcji „Lato w Mieście 2017” w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła, odbyła się (druga w tym sezonie) impreza sportowo-artystyczna dla dzieci i młodzieży.

WIĘCEJ
Europa zmienia metropolię warszawską 2017
23 sierpnia 2017

AKTYWNA WARSZAWA podczas pikniku rodzinnego „Europa zmienia metropolię warszawską”

Serdecznie zapraszamy Państwa na stoisko Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, podczas pikniku rodzinnego „Europa zmienia metropolię warszawską” 9 września w godz. 10.00 – 18.00, na terenie parku Pole Mokotowskie. Organizatorem pikniku jest Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa.

WIĘCEJ
4 sierpnia 2017

IV.Bieg Zdobycia PAST-y - dekoracja zawodników

Za nami preludium do 27. Bieg Powstania Warszawskiego - 4. Bieg Zdobycia PAST-y. Wśród kobiet zwyciężyła Alicja Luba. Najszybszym mężczyzną który wbiegł na 9 piętro historycznego budynku okazał się Adrian Bednarski.

 

 

WIĘCEJ
3 sierpnia 2017

Turniej Piłkarski o Puchar Pamięci Małego Powstańca dekoracja

Turniej, wzorem lat ubiegłych, odbył się w dniach upamiętniających wybuch Powstania Warszawskiego w 1944 roku. Do Warszawy przyjechali młodzi zawodnicy, reprezentujący międzynarodowe drużyny piłkarskie, aby w duchu szlachetnej rywalizacji walczyć o zwycięstwo.
WIĘCEJ
1 sierpnia 2017

Uczcili pamięć o bohaterskich powstańcach Warszawy!

Żołnierze VI zm. PKW Afganistan RSM w dn. 28 lipca 2017 r. w bazie TB Gamberi
w Afganistanie wzięli udział w „27 Biegu Powstania Warszawskiego”, który miał na celu uczczenie powstania rozpoczętego 1 sierpnia 1944 roku w okupowanej przez nazistów Warszawie. Na te okazję specjalnie do bazy w prowincji Laghman przybyli polscy żołnierze z innych miejsc pełnienia służby w Afganistanie z Dowódcą VI zm. płk Piotrem Fajkowskim na czele.

WIĘCEJ
31 lipca 2017

Fotorelacja 27. Bieg Powstania Warszawskiego

1 sierpnia 2017 będziemy obchodzić 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Wczoraj wieczorem w Warszawie biegacze uczcili to wydarzenie startując w 27. Biegu Powstania Warszawskiego. Ulice Warszawy, którymi prowadził bieg wypełniło ponad 10 000 miłośników biegania.
WIĘCEJ