Imprezy

6 lutego 2018

Grand Prix Żoliborza w Pływaniu 10 lutego!

Rusza pierwsza edycja zawodów pływackich dla amatorów -  Grand Prix Żoliborza. Pierwsza edycja staruje już 10 lutego. Jeżeli preferujesz zdrowy i aktywny styl życia. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności pływackie w sportowej rywalizacji. Jeżeli chesz zaprezentować swój talent, lub pomóc innym odkryć talent swojego dziecka, poznać inne osoby, które mają tę samą pasję, zasmakować atmosfery profesjonalnych zawodów pływackich. To  Grand Prix Żoliborza w pływaniu jest imprezą dla Ciebie! Zapraszamy na pływalnie przy ul. Potockiej 1.

 

WIĘCEJ
Zapisy Warszawski Triathlon Zimowy
4 stycznia 2018

Zapisy na 29. Warszawski Triathlon Zimowy

Zgłoszenia do imprezy przyjmowane są:
 
a) internetowo za pośrednictwem strony internetowej Warszawskiego Triathlonu Zimowego - www.triathlonzimowy.pl - od dnia 2.01.2018 r.  godz. 20.00 do dnia 26.01.2018 r. godz. 18.00. 
b) osobiście w dniu imprezy w godzinach:
- 8.00 - 10.00 w przypadku zgłoszeń do konkurencji drużynowej,
- 9.00 - 12.00 w przypadku zgłoszeń do konkurencji indywidualnej.
c) Organizator zastrzega sobie prawo zamknięcia listy startowej / zgłoszeń w momencie przekroczenia limitu ilości zgłoszonych Uczestników. Pierwszeństwo udziału w zawodach mają osoby, które zapisały się przed zamknięciem listy startowej.

Zapisy - 29. Warszawski Triathlon Zimowy

 
WIĘCEJ

Łyżwiarska impreza rekreacyjno - sportowa

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zaprasza w dniu 30 grudnia w godz. 14.00 - 16.00 do udziału w Łyżwiarskiej Imprezie Rekreacyjno - Sportowej na lodowisku przed Pałacem Kultury i Nauki

WIĘCEJ
Marcin Kuriata Dziękujemy
27 listopada 2017

Marcin Kuriata Dziękujemy

Z dniem 30 listopada 2017 r. po ponad 6 latach pracy zakończy współpracę Kierownik Działu Marketingu i Organizacji Imprez - Marcin Kuriata. Praca Marcina Kuriaty przyczyniła się do rozwoju kultury biegania, a jako współtwórca Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć” na stałe wpisał się w historię biegową stolicy. Jego powszechnie znane i cenione zamiłowanie do sportu oraz osiągnięcia w zakresie promowania zdrowego trybu życia w świadomości mieszkańców Warszawy, będzie inspiracją dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. W imieniu Zarządu oraz całego zespołu Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA serdecznie dziękujemy za satysfakcjonującą i owocną współpracę. Życzymy wielu sukcesów na nowej zawodowej ścieżce kariery!

WIĘCEJ
20 listopada 2017

27 stycznia 2018 roku 29. Warszawski Triathlon Zimowy na Stegnach

Tradycyjnie już, zawody zaplanowaliśmy w trzech konkurencjach: bieg terenowy, jazda na łyżwach i wyścig kolarski. Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych. Jak co roku rywalizować możecie indywidualnie i drużynowo. W zawodach drużynowych mogą startować zespoły składające się z 2-3 osób. Serdecznie zapraszamy! 

WIĘCEJ
Rozbiegana Warszawa 11.11.2017
15 listopada 2017

Rozbiegana Warszawa 11.11.2017

11 listopada wspólnie uczestniczyliśmy w czymś wyjątkowym! Stając na starcie największego biegu masowego w Polsce. Bieg ukończyło 15 016 biegaczy, 428 zawodników Nordic Walking
i 16 wózkow
o napędzie aktywnym i pośrednim. Godnie uczciliśmy 99. rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. 
fot. Dominik Kalamus

WIĘCEJ
13 listopada 2017

Fotorelacja 29. Bieg Niepodległości

29. Bieg Niepodległości w Warszawie ukończyło 15 014. Jest to największa liczba "finiszerów" w historii polskich biegów. Zapisy zamknęły się liczbą 18 000, jednak nie wszyscy zameldowali się na starcie. Mocno kapryśna pogoda, padający minionej nocy rzęsisty deszcz, na pewno odstraszyły wielu biegaczy, zwłaszcza tych początkujących. Tych drugich w dniu dzisiejszym było naprawdę sporo. Debiutanci nie tylko po raz pierwszy startowali w Biegu Niepodległości, ale też po raz pierwszy pokonywali dystans 10 km.

WIĘCEJ
Hala Gwardii dla Biegaczy
10 listopada 2017

Wielkie świętowanie po Biegu Niepodległości w Hali Gwardii

Zapraszamy wszystkich uczestników 29. Biegu Niepodległości na wspólne świętowanie ukończonych kilometrów. Lokale w Hali Gwardii przygotowały dla Was liczne niespodzianki. Każdy kto w Hali Gwardii pojawi się z medalem 29. Biegu Niepodległości otrzymuje bonus.
Na wydarzeniu i na profilu facebook Hala Gwardii i  znaleźć można pełną listę lokali i punktów zaangażowanych w wydarzenie.

WIĘCEJ
10 listopada 2017

Pobiegnij i uczcij Święto Niepodległości z Wicemistrzem Europy w maratonie!

Pobiegnij i uczcij Święto Niepodległości z Wicemistrzem Europy w maratonie! Yared Shegumo pobiegnie w 29. Bieg Niepodległości treningowo jako pacemaker na czas 37:59 i będzie dodawał Wam energii i motywacji na trasie razem z Sante!

WIĘCEJ
Klasyfikacja Generalna Warszawskiej Triady Biegowej Zabiegaj o Pamieć
10 listopada 2017

Klasyfikacja Generalna Warszawskiej Triady Biegowej Zabiegaj o Pamieć

Drodzy Biegacze! Mamy dla Was niespodziankę! Pierwszy raz w historii Warszawskiej Triady Biegowej będziemy wręczać nagrody w Klasyfikacji Generalnej. Zgodnie z podziałem na dystanse, jakie obowiązywały we wszystkich trzech biegach nagrodzimy pierwsze trzy kobiety i pierwszych trzech mężczyzn 5-5- 10 oraz 5-10-10. W rywalizacji na dystansach 5-5-10 mamy 563 uczestników natomiast w Kategorii Generalnej 5-10-10 rywalizować o miejsce na podium będzie 1373 biegaczy. 
Dekoracja zwycięzców w całej Triadzie odbędzie się na scenie głównej ok. godz. 13.30 Zapraszamy!

WIĘCEJ
9 listopada 2017

Parking dla uczestników 29. Biegu Niepodległości w C.H. Arkadia

Parking dla uczestników 29. Biegu Niepodległości będzie zlokalizowany w Centrum Handlowym ARKADIA - Al. Jana Pawła II 82 i będzie dostępny w sobotę w godzinach 8:00 - 22:00. Jednocześnie przypominamy, że w dniu startu istnieje możliwość bezpłatnego poruszenia się komunikacją miejską.
WIĘCEJ
8 listopada 2017

Zamień wynik na wspomnienia po 29. Biegu Niepodległości!

Po ukończonym biegu każdy z Was będzie miał możliwość wygrawerowania swojego wyniku na Medalu 29. Biegu Niepodległości, jak i na medalach  27. Biegu Powstania Warszawskiego i 27. Biegu Konstytucji.  Zabierzcie wszystkie trzy medale Warszawskiej Triady Biegowej Zabiegaj o pamięć ! Zapraszamy przed C.H. Arkadia  na stoisko firmy Tryumf ! 

WIĘCEJ
8 listopada 2017

Komunikat Pogodowo Organizacyjny dla uczestników 29. BN!

Drodzy Biegacze, mimo naszych starań listopadowa aura nas nie rozpieszcza i wygląda na to, że podczas 29. Biegu Niepodległości będzie mokro i zimno. W związku z tym, zapraszamy Was do ustawiania się w swoich strefach startowych w wyznaczonych godzinach. Poniżej przypominamy godziny startu poszczególnych stref.

WIĘCEJ
8 listopada 2017

Specjalne zniżki w 4Faces dla uczestników 29. Biegu Niepodległości!

29. Bieg Niepodległości zbliża się wielkimi krokami, 18 tys. uczestników weźmie udział w największym biegu ulicznym w  Polsce. Początek rywalizacji na dystansie 10 km nastąpi dokładnie 11 listopada o godz. 11:11. Z tej wyjątkowej okazji, marka 4Faces przygotowała dla biegaczy specjalne zniżki. Za okazaniem numeru startowego z Biegu Niepodległości, w multibrandowych salonach 4Faces będzie można otrzymać 20% zniżki na buty do biegania, a także za symboliczną złotówkę przeprowadzić kompleksową biomechanikę stopy pod czujnym okiem eksperta.

WIĘCEJ
8 listopada 2017

Bezpłatny przejazd komunikacją miejską dla uczestników 29. BN

W dniu biegu tj. 11 listopada br. uczestnicy 29. Biegu Niepodległości mogą bezpłatnie przemieszczać się komunikacją miejską na terenie Warszawy ( I - wsza strefa biletowa ) za okazaniem numeru startowego.

WIĘCEJ
7 listopada 2017

Za odpowiednie nawodnienie podczas 29. BN zadbają produkty OSHEE

Na uczestników biegu, na mecie będzie czekał napój izotoniczny OSHEE For Runners, który dzięki dodatkowej obecności magnezu, sodu i potasu oraz zawartości witamin (B3, B5, B6, B7, E) nie tylko skutecznie gasi pragnienie, ale przede wszystkim zapewnia odpowiednie nawodnienie organizmu oraz szybki wzrost energii. Na mecie będzie również dostępna górska, pierwotnie czysta, średniozmineralizowana, o zbilansowanym składzie minerałów, naturalna woda mineralna Kinga Pienińska.

WIĘCEJ
Bezpłatne Noclegi 29. Bieg Niepodległości
7 listopada 2017

Bezpłatne noclegi dla uczestników 29. Biegu Niepodległości

Bezpłatne noclegi dla uczestników 29. Biegu Niepodległości 10/11 listopada na Sali sportowej,
Ośrodka Polonia AKTYWNA WARSZAWA, ul. Konwiktorska 6

  • 10 listopada od 21.00
  • 11 listopada do 9.00

Karimata, śpiwór we własnym zakresie.
Zgłoszenia proszę nadsyłać z uwzględnieniem ilości osób i daty noclegu na adres tsamul@wp.pl

WIĘCEJ
Yanosik wesprze kierowców i mieszkańców Warszawy  w trakcie 29. Bieg Niepodległości
6 listopada 2017

Yanosik wesprze kierowców i mieszkańców Warszawy w trakcie 29. BN

W sobotę 11.11 podczas 29. Biegu Niepodległości nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu drogowego na terenie miasta Warszawy. Zachęcamy do pobrania aplikacji Yanosik, która uwzględni wszystkie utrudnienia i poprowadzi kierowców możliwymi objazdami, omijając zamknięte ulice oraz korki. Bezpłatna aplikacja poinformuje również o bieżącej sytuacji na drodze i ostrzeże kierowców przed różnego rodzaju zagrożeniami na trasie. 
 

WIĘCEJ