Imprezy

Inflancka w sobotę: zabawy i gry w wodzie, zumba, bilety za 1 zł!

W sobotę 22.09.2018 zapraszamy na Family Water Day

WIĘCEJ
18 września 2018

„Runbertów dla Niepodległej” czyli start kontrolny przed 30. BN

Trwają zapisy do szóstej edycji Biegu Rembertowa „Runbertów”. Ze względu na 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości ta edycja będzie wyjątkowa i nosi specjalną nazwę „Runbertów dla Niepodległej”. Tradycyjnie start i meta zawodów znajdować się będą na terenie Akademii Sztuki Wojennej.

WIĘCEJ
19 września 2018

54 dni do startu Biegu Niepodległości. Gotowi?

54 dni do startu Biegu Niepodległości. Gotowi? Jeżeli jeszcze nie- to jest to ostatnia chwila, aby skonsultować swoje dotychczasowe przygotowania, dokonać przysłowiowych „ostatnich szlifów” oraz dobrać odpowiednie bodźce treningowe. Pomogą Wam w tym Trenerzy i-Sport! Indywidualny plan treningowy, dieta, całościowe omówienie i zaplanowanie strategii na Bieg Niepodległości – to wszystko w dedykowanym pakiecie od naszego partnera treningowego.

WIĘCEJ
17 września 2018

INFINITI partnerem motoryzacyjnym 30. Biegu Niepodległości

Oficjalnym partnerem motoryzacyjnym 30. Biegu Niepodległości jest marka luksusowych samochodów osobowych INFINITI.  Samochody INFINITI poprowadzą biegaczy w ostaniej imprezie z Cyklu Warszawskiej Triady Biegowej "Zabiegaj o Pamięć". Celem zrodzonej trzydzieści lat temu marki było stworzenie na rynku motoryzacyjnym pojęcia nowego luksusu, w którym ważniejsze niż sam samochód są osobiste wrażenia i odczuwanie jazdy nie jako pokonywania trasy z punktu A do punktu B, ale jako fascynującej podróży i nieskończonej przyjemności.

 

WIĘCEJ

AKTYWNA WARSZAWA na pikniku rodzinnym w Parku Fontann

AKTYWNA WARSZAWA wraz z Biurem Sportu i Rekreacji m.st. Warszawa, podczas Pikniku Rodzinnego „Europa zmienia metropolię warszawską”, który odbył się w Multimedialnym Parku Fontann w sobotę 8 września, zaprosiło uczestników do aktywności fizycznej.

WIĘCEJ

Ponad 1000 dzieci na finale „zaWODÓW dla AFRYKI” [ZDJĘCIA]

Dzieci i ich opiekunowie zaskoczyły organizatorów mobilizacją i chęcią zabawy w szczytnym celu. Ponad 1000 uczestników akcji „Lato w mieście” i najmłodszych spędzających wakacje w Warszawie odwiedziło w czwartek 23 sierpnia przed południem Park Fontann, gdzie Miasto Stołeczna Warszawa, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA we współpracy z UNICEF Polska i MPWiK w m.st Warszawie (Warszawska Kranówka) zorganizowały wielki finał akcji „zaWODY dla AFRYKI”.

WIĘCEJ

Rywalizacja w dzielnicach przed czwartkowym wielkim finałem [ZDJĘCIA]

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. (dostawca warszawskiej kranówki) i UNICEF Polska w ramach akcji „Lato w Mieście” postanowiły wspólnie zwrócić uwagę na problem braku dostępu do czystej wody.

WIĘCEJ

Dziś warsztaty, a w czwartek wielka zabawa w Parku Fontann

Wydarzenie „zaWODY dla AFRYKI” to świetna okazją, aby dzieci z Warszawy aktywnie wypoczywając latem mogły jednocześnie realnie pomóc i uświadomić sobie jak ważna jest rola wody w życiu człowieka. Każdego dnia na świecie ponad 800 dzieci umiera z powodu chorób biegunkowych spowodowanych złymi warunkami higieniczno-sanitarnymi. Szacuje się z kolei, że 660 milionów ludzi na całym świecie – zwłaszcza w Afryce – nie ma dostępu do czystej wody pitnej.

WIĘCEJ
Unicef
10 sierpnia 2018

Wielka zabawa dla dzieci w Parku Fontann: "zaWody dla Afryki"

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA wspólnie z MPWiK w m.st. Warszawie (Warszawska Kranówka) i UNICEF realizuje projekt sportowo - edukacyjny zaWODY dla AFRYKI w ramach akcji „Lato w Mieście”. To świetna okazja, by dzieci bawiły się wspólnie, a jednocześnie razem mogły uświadomić sobie jak istotnym problemem jest brak dostępu do wody pitnej dla mieszkańców Afryki.

WIĘCEJ

Wodny Świat 2 w Letniej Strefie Rekreacji

Dziś odbyła się impreza organizowana w ramach Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018” 

WIĘCEJ

20% zniżki w salonach 4Faces dla uczestników 28. Biegu PW

Pokaż medal z 28 Biegu Powstania Warszawskiego i skorzytaj z 20% rabatu w jednym z 3 salonów sportowych 4Faces w Warszawie, Katowicach lub w Poznaniu.
 

WIĘCEJ

Przygotowania do 30. Biegu Niepodległości z i-Sport

Skorzystaj z kodu rabatowego od firmy i-Sport, która jest naszym partnerem treningowym! 

WIĘCEJ

Grupa biegowa AKTYWNEJ WARSZAWY

W dniu 28 lipca 2018 na linii startu 28. Biegu Powstania Warszawskiego stanęło 17 reprezentantów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

WIĘCEJ

Kolejny wielki rekord Warszawskiej Triady Biegowej

28. Bieg Powstania Warszawskiego ukończyła rekordowa liczba 10 424 osób – co jest nowym rekordem frekwencji tej rywalizacji. Dla porównania na mecie zeszłorocznej imprezy zameldowało się 9698 biegaczy.

WIĘCEJ

28 lipca br. Ośrodek Stegny będzie nieczynny


Ze względu na organizację 28. Biegu Powstania Warszawskiego, w dniu 28 lipca 2018 r. Ośrodek Stegny będzie nieczynny.

Zapraszamy do kibicowania! Oraz miasteczka biegowego z licznymi atrakcjami.
 

WIĘCEJ

Co musicie wiedzieć będąc na starcie Biegu?

Kilka ważnych informacji, które powinniście wiedzieć przed startem w 28. Biegu Powstania Warszawskiego.

WIĘCEJ