Impreza rekreacyjno – sportowa na Moczydle w ramach akcji „Lato w mieście”

3 lipca 2017
Impreza rekreacyjno – sportowa na Moczydle w ramach akcji „Lato w mieście”

Już jutro na Ośrodku Moczydło, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zorganizuje imprezę rekreacyjno – sportową dla uczestników akcji „Lato w Mieście 2017”.

W godzinach 10.00 – 13.00 warszawska młodzież będzie miała okazję wziąć udział w wielu atrakcjach. Przewidziane zostały konkursy i zabawy rekreacyjne np.  rzut ringo na paliki, rzut piłką do kosza oraz do mini – kosza, rzut piłeczkami na rzepy do tarczy dla młodszych uczestników /7 - 9 lat, 10 – 12 lat/ czy dla starszych bieg w workach /13 – 15 lat/. W programie znajdą się również takie zabawy jak bieg płaski 30 lub 50 m, slalom piłkarski czy wyścigi na szczudłach.

Zaliczenie minimum 18 z 20 konkurencji sportowych nagrodzone będzie słodyczami.

Miłośnicy sportowej rywalizacji również znajdą coś dla siebie. W programie znalazły się bieg przełajowy na 1000 m dla dzieci do 15 roku życia oraz wyścigi na hulajnogach. Dla pierwszych trzech osób w  biegu przełajowym oraz trzech w wyścigu na hulajnogach zostaną wręczone nagrody rzeczowe.

Dla spragnionych organizator przewidział napój orzeźwiający.

W trakcie zawodów organizatorzy odbędzie się szereg imprez towarzyszących. Zobaczyć będzie można pokazy sprawnościowe, tresurę psów policyjnych, pokaz sprzętu gaśniczego Państwowej Straży Pożarnej, jazda konna, pokaz sztuk walki itp.

Więcej informacji o wydarzeniach zaplanowanych na najbliższe tygodnie znajdą Państwo na stronie: aktywnawarszawa.waw.pl bądź na fanpagu: Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA