Co w naszym menu na październik? Sprawdźcie sami.

5 października 2022
Co w naszym menu na październik? Sprawdźcie sami.

Czujecie sportowy głód❓ Znakomicie❗️

Kucharz Aktywnej Warszawy nie zwalnia tempa.

Po sytym wrześniu przygotował tłusty październik ????

Co w menu❓ Sprawdźcie sami ❗️

 

Przystawki 

Na początek serwujemy nasze tradycyjne treningi biegowe z cyklu "Poniedziałki biegowe" i "Czwartki biegowe". Uwaga - zmienia się lokalizacji treningów poniedziałkowych, które na najbliższe miesiące przenosimy z Ośrodka Wawelska do sali gimnastycznej w Ośrodek Rozbrat AKTYWNA WARSZAWA. Dlaczego warto brać w nich udział❓ Przepracujemy z Wami biegowe abecadło, zadbamy o każdym mięsień i poprawimy Waszą technikę biegu. Tylko u nas ćwiczenia, których praktycznie nikomu nie chce się wykonywać samemu.

Biegowe przekąski uzupełniamy o trening trailowy, który zaplanowaliśmy na 30 października. Wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia. Gwarantujemy – będzie się działo❗️

Pierwsze danie

Propozycje na pierwsze danie mamy już za sobą. Oby wydarzenia Syrenka CX - WYŚCIG #1 | Rozpoczęcie sezonu CX | Teren Ośrodka Wawelska i rozpoczęcie sezonu narciarskiego w naszym Ośrodku Górka Szczęśliwicka odbyły się w miniony weekend i narobiły sporo hałasu w środowiskach kolarskim i narciarskim.
 

Drugie danie 

Jeszcze nie czujecie sytości❓ Lecimy więc dalej❗️ Nasz nadworny kucharz proponuje kolejny wyścig kolarstwa przełajowego, który planujemy na 30 października. Co w planie❓ Ściganie dla małych i dużych, a wszystko to z uśmiechem na ustach i koniecznie w przebraniach! Wszystko przy współpracy z Syrenka CX. Bądźcie czujni i szukajcie informacji na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

 

Deser 

Każdy szanujący się smakosz nie odmówi deseru. Z racji takiej, że lubi Wam dogodzić przygotowaliśmy dwie propozycje słodkości. Pierwsza to kolejne warsztaty rolkarskie, które odbędą się 16 października w Skatepark Jutrzenka AKTYWNA WARSZAWA, a druga to Test Coopera dla Wszystkich - Warszawa Ochota zaplanowany na 9 października. Wydarzenie odbędzie się w Ośrodku Wawelska, a organizujemy je ramię w ramię z Akademicki Związek Sportowy.

 

Syci❓ Mamy nadzieję, że tak

Do zobaczenia na naszych treningach i imprezach, a nasz kucharz tymczasem zagłębia się w swych książkach z przepisami i przygotowuje kolejne smakołyki już na listopad.