Biegowe menu na wrzesień - same smakowite kąski

24 sierpnia 2022
Biegowe menu na wrzesień - same smakowite kąski

Jesteście głodni biegania i wciąż Wam mało sportowych aktywności?
Przychodzimy z pomocą. Przedstawiamy Wam biegowe menu Aktywnej Warszawy na wrzesień.
Przygotowaliśmy smakowite przystawki, wykwintne dania główne oraz słodki deser.

Na pobudzenie apetytu smakowite przystawki

"Poniedziałki na Skrze" - to cykl treningów funkcjonalnych dla biegaczy, które odbywają się w Ośrodku Wawelska (dawna Skra). Jak sama nazwa wskazuje, odbywają się one w poniedziałki, a spotykamy się kilka minut przed 19. Nasza kolejna propozcyja to "Czwartki Biegowe - sezon 2022". Spotykamy się - a jakże - w czwartki kilka minut przed 19. Miejscem zbiórki jest nasz Ośrodek Rozbart (ul. Rozbrat 26). Treningi odbywają się w pobliskich parkach i miejscach będącymi mekką warszawskich biegaczy czyli w Parku Agrykola (słynny podbieg) oraz w Łazienkach Królewskich.

Danie główne

Składa się z dwóch dań. Na początek ostatni bieg z cyklu "Leśna Triada Biegowa" - Szlak kolorów jesieni. Wydarzenie odbędzie się 10 września. Centrum logistycznym biegaczy (biuro zawodów, depoyzty, przebieralnie, strefy animacji dla dzieci) będzie nasz Ośrodek Hutnik. Bieg odbędzie się natomiast w sąsiadującym z Ośrodkiem Lasem Bielańskim. Biegacze będą mieli do pokonania dystanse: 500 i 1000 m (dzieci) oraz 5 km (młodzież i dorośli).

Jako drugie danie proponujemy biegową wycieczkę pod nazwą "Śladami historii Kampinoskiego Parku Narodowego", która odbędzie się w 18 września. Biegacze będą mieli do pokonania ok. 15 km w tempie konwersacyjnym (ok. 6:00 km/min). Więcej o wydarzeniu wkrótce napiszemy zarówno na naszej stronie jak i na naszym profilu w serwisie Facebook.

Deser

Na koniec trochę słodkości (dieteczynych oczywiście) w postaci kolejnego Testu Coopera, który odbędzie się 19 września w Ośrodku Wawelska. Więcej informacji o treningu znajdziecie tutaj.

Udział we wszytskich powyższych wydarzeniach jest bezpłatny.

...a na dokładkę

Zapraszamy do udziału w "Biegu przez most", który odbędzie się 4 września w Warszawie. Organizatorem biegu jest Urząd Dzielnicy Białołęka. AKTYWNA WARSZAWA została partnerem imprezy.

Czekamy na Was!

Mamy nadzieję, że nasze wrześniowe propozycje spełnią Wasze oczekiwania. Czekamy na Was i obiecujemy wysoki poziom realizacji wydarzeń. Na koniec mamy prośbę - bądzie z nami w naszych mediach społecznościowych i zróbcie trochę hałasu.

Facebook

Twitter

Instagram