BIEGOWE MENU NA LISTOPAD - kolejne smakowite kąski!

7 listopada 2022
BIEGOWE MENU NA LISTOPAD - kolejne smakowite kąski!

Jesteście głodni biegania i wciąż Wam mało sportowych aktywności?
Przychodzimy z pomocą. Przedstawiamy Wam biegowe menu Aktywnej Warszawy na listopad.
Przygotowaliśmy smakowite przystawki, wykwintne danie główne oraz słodki deser.

Na pobudzenie apetytu smakowite przystawki

"Poniedziałki biegowe" - to cykl treningów funkcjonalnych dla biegaczy, które odbywają się w Ośrodku Rozbrat. Jak sama nazwa wskazuje, odbywają się one w poniedziałki, a spotykamy się kilka minut przed 19. |
Dlaczego warto brać w nich udział ❓ Przepracujemy z Wami biegowe abecadło, zadbamy o każdym mięsień i poprawimy Waszą technikę biegu. Tylko u nas ćwiczenia, których praktycznie nikomu nie chce się wykonywać samemu.

Nasza kolejna propozycja to "Czwartki Biegowe - sezon 2022". Spotykamy się - a jakże - w czwartki kilka minut przed 19. Miejscem zbiórki tradycyjnie Ośrodek Rozbrat (ul. Rozbrat 26). Treningi odbywają się w pobliskich parkach i miejscach będącymi mekką warszawskich biegaczy czyli w Parku Agrykola (słynny podbieg) oraz w Łazienkach Królewskich.

Danie główne

Są takie okazje, które mobilizują biegaczy do tego, by wystartować w zawodach. Niewątpliwie do najpopularniejszych z nich należy 11 listopada, czyli Święto Niepodległości. Dla wielu biegaczy udział w Biegu Niepodległości to obowiązkowy punkt w kalendarzu! Impreza jest pełna symboliki – start biegu nastąpi tradycyjnie o godz. 11:11. Zanim wyruszymy na trasę, wspólnie odśpiewamy hymn Polski, a na starcie utworzymy wielotysięczną biało-czerwoną flagę. Start i meta tradycyjnie będą znajdować się na Alei Jana Pawła II na wysokości ul. Stawki.Bieg należy do Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”.

Smakosze mają do wyboru:

✔️ szybką i dobrze znaną trasę biegową na 10 km,
✔️ kategorię nordic walking na dystansie 6,5 km,
✔️ Milę Niepodległości dla dzieci w wieku 10-14 lat.

Facebook

Deser

Na koniec trochę słodkości (dieteczynych oczywiście) w postaci kolejnego Warszawskiego Trailu, który zaplanowaliśmy na 27 listopada [Niedziela] na Górce Kazurce. Wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia. Gwarantujemy – będzie się działo❗️

Facebook

Czekamy na Was!

Mamy nadzieję, że nasze listopadowe propozycje spełnią Wasze oczekiwania. Czekamy na Was i obiecujemy wysoki poziom realizacji wydarzeń. Na koniec mamy prośbę - bądźcie z nami w naszych mediach społecznościowych i zróbcie trochę hałasu.

Facebook

Twitter

Instagram