Bieg Ursynowa - najszybsza “piątka” w Warszawie - wraca do kalendarzy biegowych!

11 września 2022
Bieg Ursynowa - najszybsza “piątka” w Warszawie - wraca do kalendarzy biegowych!
Zapiszcie tę datę: 18 września, start o 10.00. Rywalizacja odbędzie się na sprzyjającej biciu rekordów życiowych trasie 5 km z atestem PZLA, wytyczonej główną arterią Ursynowa, prostą jak strzała Aleją Komisji Edukacji Narodowej. 
Bieg Ursynowa z hasłem “Yes, I KEN” to również okazja do aktywnego spędzenia czasu w doskonałej atmosferze, o czym mówią uczestnicy poprzednich edycji: “Bieg Ursynowa to prawdziwe święto biegania.”
Opłata startowa wynosi 55 pln, natomiast osoby powyżej 65 roku życia są zwolnione z wpisowego i pobiegną bezpłatnie. W pakiecie startowym uczestnicy otrzymają m.in. koszulkę techniczną, a na mecie każdy, kto ukończy bieg w limicie 45 minut - pamiątkowy medal i wodę. 
Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody rzeczowe - profesjonalne słuchawki sportowe Denon, nagłośnienie domowe tej samej marki, zegarki Garmin oraz vouchery od sieci Trigar. 
Miejsca nagradzane to I-III K/M OPEN oraz  kategorie wiekowe co 10 lat.

Na bieg zaprasza organizator, Urząd Dzielnicy Ursynów, a nam miło jest poinformować, że AKTYWNA WARSZAWA jest partnerem wydarzenia.

Rejestracja: www.biegursynowa.waw.pl