Aktywnie od Września, Nowy Sezon, Nowy Początek!

31 sierpnia 2017
Aktywnie od Września, Nowy Sezon, Nowy Początek!

Nowy sezon jesienno – zimowy będzie obfitował w szereg atrakcji. Warszawiacy będą mogli skorzystać z innowacyjnych programów i akcji sportowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa wraz z  początkiem roku szkolnego 2017/2018 wdraża nowe propozycje usług.

 • Aktywna Rodzina - program dedykowany wszystkim tym, którzy poprzez wspólną aktywność ruchową chcą zadbać o zdrowie swoich najbliższych i pogłębić relacje rodzinne.
  Szczegóły tutaj!
 • Aktywna Mama – program skierowany do wszystkich Pań, które chcą rozpocząć aktywność fizyczną w okresie ciąży, jak i te, które chcą wrócić do formy po porodzie. Oferujemy specjalistyczne zajęcia w wodzie, podczas których wzmocnią Panie mięśnie i zwiększą wytrzymałość organizmu bez nadmiernego wysiłku i obciążenia stawów.
  Szczegóły tutaj!
 • Aktywny Senior - w naszej ofercie są zróżnicowane zajęcia prozdrowotne  w  wodzie, na sali gimnastycznej, jak również możliwość korzystania z  siłowni pod okiem wykwalifikowanych trenerów. 
  Szczegóły tutaj!
 • Nauka Pływania - nasze ośrodki oferują indywidualne oraz grupowe kursy nauki i doskonalenia pływania adresowane do różnych grup wiekowych, zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
  Szczegóły tutaj!
  Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prowadzimy zajęcia na różnych  poziomach zaawansowania. 
 • Rehabilitacja w wodzie - zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy zmagają się ze dolegliwościami ortopedycznymi, neurologicznymi, jak również kardiologicznymi.
  Szczegóły tutaj!
 • Aqua Aerobik  - sport dla każdego, przy muzyce, niezależnie od wieku i stopnia aktywności fizycznej. Aqua aerobik to bezpieczny i efektywny trening w wodzie dający niesamowitą satysfakcję i oferujący świetną zabawę.
  Szczegóły tutaj!
 • Fitness - czyli jak „czuć się dobrze z samym sobą”W ofercie naszych Ośrodków znajdą Państwo również różne formy szeroko pojętych zajęć fitness. Główną zaletą takich zajęć jest ich grupowy charakter dzięki czemu łatwiej się zmotywować do ciężkiej pracy. Kameralne sale sprzyjają lepszej integracji i powstawaniu grup, które wzajemnie się mobilizują do utrzymania regularności.
  Szczegóły tutaj!
 • Wspólna Aktywna - Jedna Karta  - w ramach innowacyjnych rozwiązań, które będziemy wprowadzać w najbliższym czasie pojawi się karta pod nazwą Wspólna Aktywna – Jedna karta. Będzie dawała  wiele różnych ciekawych możliwości mieszkańcom Warszawy Szczegóły wkrótce!

Jednocześnie od września warszawiacy będą mogli korzystać z dotychczasowej oferty naszych ośrodków:

Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy unikatową jednostką mającą ośrodki zróżnicowane zarówno pod kątem infrastruktury, jak i lokalizacji oraz oferowanych usług. Tylko my dysponujemy stokiem narciarskim oraz kilkoma lodowiskami, basenami czy siłowniami. Fakt, że nasze obiekty znajdują się w różnych częściach Warszawy pozwalają w łatwy sposób do nas dotrzeć zarówno autem jak i komunikacją miejską oraz korzystać wszystkim mieszkańcom, nawet z najbardziej odległych jej części. Baza jest cały czas unowocześniana, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby mieszkańców stolicy. Na stałe zarządzamy i administrujemy 13stoma obiektami sportowymi na terenie Warszawy. W obszarze swojej działalności mamy również 3 ośrodki sezonowe: Letnia Strefa Rekreacyjna, Lodowisko na Rynku Starego Miasta oraz Lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki.

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA jest największym niekomercyjnym Promotorem zdrowego trybu życia, poprzez sport i rekreację wśród mieszkańców Warszawy i okolic. Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy unikatową jednostką mającą ośrodki zróżnicowane zarówno pod kątem infrastruktury, jak i lokalizacji oraz oferowanych usług.

Sprawdź jakie usługi oferujemy na naszych Ośrodkach!