Aktualności

Jesteście ciekawi kto prowadzi zajęcia w Akademii Tenisowej AKTYWNEJ WARSZAWY? Przedstawiamy sylwetki naszych instruktorów.

Janusz Karulak

Trener, który swoją karierę rozpoczynał jeszcze w latach 70. Odbył także staż tenisowy na kortach Rolanda Garrosa w Paryżu. Grał w wielu turniejach w kraju, osiągając dobre wyniki. Z przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Technika, taktyka, motoryka, nauczanie kompleksowe – to elementy, na które stawia podczas treningu. Nauka pod jego okiem sprawi, że tenis stanie sie Twoim nowym hobby, bądź sportową przygodą.

Piotr Olak

Doświadczony instruktor tenisa znakomicie współpracujący z uczniami. Swoje doświadczenie budował prowadząc szkołę tenisa na terenie warszawskiego AWF-u, ucząc gry na różnych kortach. Na swoim koncie ma także wiele wygranych turniejów, m.in.: w Mistrzostwach Warszawskich Seniorów. Pokaże Ci jak zacząć i rozwijać umiejętności gry w tenisa. Sam w wolnym czasie uprawia turystykę górską i rowerową.

Korty tenisowe do dyspozycji wszystkich zainteresowanych aktywną formą spędzania czasu oraz amatorów i zawodników, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności gry w tenisa.

Cztery korty tenisowe o wymiarach 36.6 x 14.81 m każdy, ogrodzone, z piłkochwytami, dostępne przez cały rok. W sezonie zimowym, z dala od zimna i chłodnego wiatru, pod ciepłym balonem można grać w tenisa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Rozbudowana oferta dla każdego
Szkolimy na każdym poziomie zaawansowania zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Rozpoczynasz swoją przygodę z tenisem? Chcesz podnieść swoje umiejętności techniczne i taktykę? Wolisz naukę indywidualną czy grupową? Wspólnie z Tobą ustalimy plan zajęć dostosowany do Twoich potrzeb i zainteresowań. Treningi prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów tenisa. Poznaj naszych instruktorów – więcej.

Organizacja zajęć

Czas trwania: 60 min.

Do wyboru są:

- zajęcia indywidualne (dla 1 osoby wraz z instruktorem);

- zajęcia w małych grupach (dla 2 – 3 osób wraz z instruktorem).

Godziny otwarcia

Poniedziałek - niedziela: godz. 7:00 – 22:00.

Jak umówić się na zajęcia?

Rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu: +48 604 562 216 lub 22 162 73 82 lub osobiście w biurze obsługi kortów mieszczącym się w budynku tuż przy kortach tenisowych Ośrodka Hutnik.

Cennik nauki gry w tenisa (w sezonie zimowym)

Szczegółowy cennik nauki gry w tenisa oraz wynajęcia kortów do gry rekreacyjnej znajduje się tutaj.

Korzystający z kortów mają do dyspozycji zaplecze szatniowo-sanitarne zlokalizowane tuż przy kortach. Tenisiści mogą korzystać także z koszyków z piłkami do gry, a także mają możliwość wypożyczenia sprzętu.

Przyjdź sam lub zbierz znajomych i już dziś zagrajcie u nas. 

Do zobaczenia na kortach.

 

Mocny charakter to podstawa. Resztę wybiegasz z AKTYWNĄ WARSZAWĄ!
21 stycznia 2022

Mocny charakter to podstawa. Resztę wybiegasz z AKTYWNĄ WARSZAWĄ!

Lodowaty wiatr, prószący śnieg, ślizgawica? Dla biegaczy to nie problem. Jeśli tylko masz przed sobą cel i wystarczająco dużo samozaparcia, to nawet pogoda nie jest przeszkodą. Byle mieć koło siebie grupę równie zakręconych i zdeterminowanych zawodników – takich jak uczestnicy naszego kolejnego treningu na Bielanach. Tym razem w gościnnych progach Ośrodka Hutnik AKTYWNEJ WARSZAWY ćwiczyliśmy… skipy!

WIĘCEJ
Jesteście ciekawi jak idą prace na basenach letnich na Inflanckiej?
13 stycznia 2022

Jesteście ciekawi jak idą prace na basenach letnich na Inflanckiej?

Od września 2021 roku budujemy nowy, zewnętrzny basen sportowy o dł. 25 metrów z częścią rekreacyjną, zjeżdżalnią i dodatkowymi atrakcjami wodnymi (masażami, gejzerami) oraz boiskiem do sportów plażowych.
WIĘCEJ

Stołeczne Centrum Sportu
AKTYWNA WARSZAWA

ul. Rozbrat 26, 00 - 429 Warszawa
NIP 526-25-19-160 | Regon 017189671

CENTRALA RECEPCJA O/ROZBRAT 26:
tel: 22 162 72 00
rozbrat@aktywnawarszawa.waw.pl

DZIAŁ MARKETINGU:
tel: 22 162 72 17
marketing@aktywnawarszawa.waw.pl

SEKRETARIAT:
tel: 22 162 72 09
biuro@aktywnawarszawa.waw.pl