Aktualności

18 września 2018

„Runbertów dla Niepodległej” czyli start kontrolny przed 30. BN

Trwają zapisy do szóstej edycji Biegu Rembertowa „Runbertów”. Ze względu na 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości ta edycja będzie wyjątkowa i nosi specjalną nazwę „Runbertów dla Niepodległej”. Tradycyjnie start i meta zawodów znajdować się będą na terenie Akademii Sztuki Wojennej.

WIĘCEJ
19 września 2018

54 dni do startu Biegu Niepodległości. Gotowi?

54 dni do startu Biegu Niepodległości. Gotowi? Jeżeli jeszcze nie- to jest to ostatnia chwila, aby skonsultować swoje dotychczasowe przygotowania, dokonać przysłowiowych „ostatnich szlifów” oraz dobrać odpowiednie bodźce treningowe. Pomogą Wam w tym Trenerzy i-Sport! Indywidualny plan treningowy, dieta, całościowe omówienie i zaplanowanie strategii na Bieg Niepodległości – to wszystko w dedykowanym pakiecie od naszego partnera treningowego.

WIĘCEJ
19 września 2018

Skrócone godziny pracy Ośrodka Polonia – sobota 22.09.2018r.

W związku z meczem piłkarskim Polonia Warszawa  - Legionovia Legionowo rozgrywanym na stadionie Ośrodka Polonia, w dniu 22.09.2018r. (sobota), ośrodek będzie czynny krócej - do godziny 13.00.

WIĘCEJ
17 września 2018

INFINITI partnerem motoryzacyjnym 30. Biegu Niepodległości

Oficjalnym partnerem motoryzacyjnym 30. Biegu Niepodległości jest marka luksusowych samochodów osobowych INFINITI.  Samochody INFINITI poprowadzą biegaczy w ostaniej imprezie z Cyklu Warszawskiej Triady Biegowej "Zabiegaj o Pamięć". Celem zrodzonej trzydzieści lat temu marki było stworzenie na rynku motoryzacyjnym pojęcia nowego luksusu, w którym ważniejsze niż sam samochód są osobiste wrażenia i odczuwanie jazdy nie jako pokonywania trasy z punktu A do punktu B, ale jako fascynującej podróży i nieskończonej przyjemności.

 

WIĘCEJ

Podsumowanie Letniej Strefy Rekreacji

Letnią Strefę Rekreacji zorganizowaną przez SCS AKTYWNA WARSZAWA przez cały okres funkcjonowania, czyli od 8 czerwca do 11 września odwiedziło 15 tysięcy osób. Strefa działała codziennie od godz. 10.00 do 22.00 również w soboty i niedziele. Cztery bezpłatne boiska do piłki siatkowej i boisko do beach soccera można było od początku rezerwować w elektronicznym systemie za pośrednictwem strony aktywnawarszawa.pl. Z takiej możliwości skorzystało ponad 5 tysięcy osób.

WIĘCEJ
12 września 2018

ONICO Warszawa Partnerem 30. Biegu Niepodległości

ONICO Warszawa zostało oficjalnym partnerem 30. Biegu Niepodległości w Warszawie. 11 listopada na uczestników imprezy będzie czekało wiele atrakcji przygotowanych przez stołeczny klub i Aktywną Warszawę.

WIĘCEJ

Finał XXVII Turnieju Szkolnej Ligi Siatkówki o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

XXVII Turniej Szkolnej Ligi Siatkówki o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA był ostatnim sportowym wydarzeniem w tym sezonie w Letniej Strefie Rekreacji.

WIĘCEJ

AKTYWNA WARSZAWA na pikniku rodzinnym w Parku Fontann

AKTYWNA WARSZAWA wraz z Biurem Sportu i Rekreacji m.st. Warszawa, podczas Pikniku Rodzinnego „Europa zmienia metropolię warszawską”, który odbył się w Multimedialnym Parku Fontann w sobotę 8 września, zaprosiło uczestników do aktywności fizycznej.

WIĘCEJ
5 września 2018

Czytanie książek dla dzieci po angielsku 09.09.2018

Górka Szczęśliicka & Akkademus English School zapraszają na kolejną edycję czytania książek dla dzieci po angielsku.

Będziemy czytać książeczki, rozwiązywać zagadki związane z ich treścią i wybierać ulubionych bohaterów. Specjalnie dla Was rozłożona będzie gigantyczna gra planszowa, w którą będziecie mogli zagrać całą rodziną! Będziecie również mogli spróbować swoich sił w tradycyjnej amerykańskiej grze ogrodowej Ladder Golf. Nie może Was tam zabraknąć!

  • Niedziela 9 września 2018
  • godz. 11.00 - 17.00
  • Górka Szczęśliwicka (obok kolejki grawitacyjnej)

Udział bezpłatny!!! Zapraszamy.

See you!

WIĘCEJ

Europa zmienia Metropolię Warszawską w Parku Fontann

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zaprasza do namiotu nr 14 podczas pikniku „Europa zmienia Metropolię Warszawską” 8 września do Parku Fontann.

WIĘCEJ

Warszawska Olimpiada Seniorów

Warszawska Olimpiada Seniorów 29 września 2018 r.

WIĘCEJ

XXVII Szkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Na zakończenie sezonu w Letniej Strefie Rekreacji na plaży przy ul. Wybrzeże Szczecińskie zapraszamy do udziału w XXVII Turnieju Szkolnej Ligi Siatkówki w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu - Aktywna Warszawa. Udział w turnieju jest bezpłatny.

WIĘCEJ