Aktualności

Rozbiegana Warszawa 11.11.2017
15 listopada 2017

Rozbiegana Warszawa 11.11.2017

11 listopada wspólnie uczestniczyliśmy w czymś wyjątkowym! Stając na starcie największego biegu masowego w Polsce. Bieg ukończyło 15 016 biegaczy, 428 zawodników Nordic Walking
i 16 wózkow
o napędzie aktywnym i pośrednim. Godnie uczciliśmy 99. rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. 
fot. Dominik Kalamus

WIĘCEJ
20 listopada 2017

27 stycznia 2018 roku 29. Warszawski Triathlon Zimowy na Stegnach

Tradycyjnie już, zawody zaplanowaliśmy w trzech konkurencjach: bieg terenowy, jazda na łyżwach i wyścig kolarski. Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych. Jak co roku rywalizować możecie indywidualnie i drużynowo. W zawodach drużynowych mogą startować zespoły składające się z 2-3 osób. Serdecznie zapraszamy! 

WIĘCEJ

Zimowa Aktywna

Szanowni Państwo,

wkrótce otwarcie zimowych obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, na której znajdziecie Państwo informacje o eventach i programach jakie przygotowaliśmy.

WIĘCEJ
13 listopada 2017

Fotorelacja 29. Bieg Niepodległości

29. Bieg Niepodległości w Warszawie ukończyło 15 014. Jest to największa liczba "finiszerów" w historii polskich biegów. Zapisy zamknęły się liczbą 18 000, jednak nie wszyscy zameldowali się na starcie. Mocno kapryśna pogoda, padający minionej nocy rzęsisty deszcz, na pewno odstraszyły wielu biegaczy, zwłaszcza tych początkujących. Tych drugich w dniu dzisiejszym było naprawdę sporo. Debiutanci nie tylko po raz pierwszy startowali w Biegu Niepodległości, ale też po raz pierwszy pokonywali dystans 10 km.

WIĘCEJ
13 listopada 2017

System Zarządzania Jakością w SCS AW

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA przystąpiło do prac polegających na wprowadzeniu Systemu Zarządzania Jakością według najlepszych praktyk wynikających z postanowień międzynarodowej normy PN-EN ISO 9001:2015, która jest rozpoznawana na całym świecie i stanowi potwierdzenie stosowania najlepszych standardów zarządczych.

WIĘCEJ
Hala Gwardii dla Biegaczy
10 listopada 2017

Wielkie świętowanie po Biegu Niepodległości w Hali Gwardii

Zapraszamy wszystkich uczestników 29. Biegu Niepodległości na wspólne świętowanie ukończonych kilometrów. Lokale w Hali Gwardii przygotowały dla Was liczne niespodzianki. Każdy kto w Hali Gwardii pojawi się z medalem 29. Biegu Niepodległości otrzymuje bonus.
Na wydarzeniu i na profilu facebook Hala Gwardii i  znaleźć można pełną listę lokali i punktów zaangażowanych w wydarzenie.

WIĘCEJ
10 listopada 2017

Pobiegnij i uczcij Święto Niepodległości z Wicemistrzem Europy w maratonie!

Pobiegnij i uczcij Święto Niepodległości z Wicemistrzem Europy w maratonie! Yared Shegumo pobiegnie w 29. Bieg Niepodległości treningowo jako pacemaker na czas 37:59 i będzie dodawał Wam energii i motywacji na trasie razem z Sante!

WIĘCEJ
Klasyfikacja Generalna Warszawskiej Triady Biegowej Zabiegaj o Pamieć
10 listopada 2017

Klasyfikacja Generalna Warszawskiej Triady Biegowej Zabiegaj o Pamieć

Drodzy Biegacze! Mamy dla Was niespodziankę! Pierwszy raz w historii Warszawskiej Triady Biegowej będziemy wręczać nagrody w Klasyfikacji Generalnej. Zgodnie z podziałem na dystanse, jakie obowiązywały we wszystkich trzech biegach nagrodzimy pierwsze trzy kobiety i pierwszych trzech mężczyzn 5-5- 10 oraz 5-10-10. W rywalizacji na dystansach 5-5-10 mamy 563 uczestników natomiast w Kategorii Generalnej 5-10-10 rywalizować o miejsce na podium będzie 1373 biegaczy. 
Dekoracja zwycięzców w całej Triadzie odbędzie się na scenie głównej ok. godz. 13.30 Zapraszamy!

WIĘCEJ
9 listopada 2017

Parking dla uczestników 29. Biegu Niepodległości w C.H. Arkadia

Parking dla uczestników 29. Biegu Niepodległości będzie zlokalizowany w Centrum Handlowym ARKADIA - Al. Jana Pawła II 82 i będzie dostępny w sobotę w godzinach 8:00 - 22:00. Jednocześnie przypominamy, że w dniu startu istnieje możliwość bezpłatnego poruszenia się komunikacją miejską.
WIĘCEJ
8 listopada 2017

Zamień wynik na wspomnienia po 29. Biegu Niepodległości!

Po ukończonym biegu każdy z Was będzie miał możliwość wygrawerowania swojego wyniku na Medalu 29. Biegu Niepodległości, jak i na medalach  27. Biegu Powstania Warszawskiego i 27. Biegu Konstytucji.  Zabierzcie wszystkie trzy medale Warszawskiej Triady Biegowej Zabiegaj o pamięć ! Zapraszamy przed C.H. Arkadia  na stoisko firmy Tryumf ! 

WIĘCEJ
8 listopada 2017

Komunikat Pogodowo Organizacyjny dla uczestników 29. BN!

Drodzy Biegacze, mimo naszych starań listopadowa aura nas nie rozpieszcza i wygląda na to, że podczas 29. Biegu Niepodległości będzie mokro i zimno. W związku z tym, zapraszamy Was do ustawiania się w swoich strefach startowych w wyznaczonych godzinach. Poniżej przypominamy godziny startu poszczególnych stref.

WIĘCEJ
8 listopada 2017

Ośrodek Grzybowska: Nowy cykl grupowych nauk pływania

Od 1 grudnia br. zapraszamy na zapisy do kolejnego cyklu grupowej nauki pływania w Ośrodku Grzybowska. Dodatkowo informujemy, że zostały utworzone nowe grupy we wtorki.

WIĘCEJ