Aktualności

Kolejna edycja programu AKTYWNA RODZINA

Ruszyła kolejna edycja programu AKTYWNA RODZINA realizowanego na pływalniach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA w okresie: styczeń - czerwiec 2018

WIĘCEJ

29. Bieg Niepodległości na szczycie podium

Miło nam poinformować, że 29. Bieg Niepodległości (Warszawa) zajął pierwsze miejsce
w Plebiscycie Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku 2017. Bieg pokonał sporą konkurencję w kategorii  - bieg na 10 km - zdobywając 43,43% głosów

WIĘCEJ

Łyżwiarskie czwartki - kolejna edycja przed nami

„Łyżwiarskie czwartki” jak co roku gromadzą bardzo dużą liczbę uczestników. Młodzi łyżwiarze, do połowy marca będą rywalizować ze sobą indywidualnie oraz grupowo w sześciu kategoriach wiekowych ( z podziałem na dziewczynki i chłopców) i przypisanych im dystansach od 50 do 300 metrów.

WIĘCEJ

Porady Trenera I-Sport: Trening siłowy biegacza

Ktoś mógłby powiedzieć: "po co siłownia biegaczowi?" Musimy się w końcu skupić głównie na wytrzymałości albo szybkości. Siłownia równa się przecież duże mięśnie, a nie o to nam chodzi...Takie niestety krążą często stereotypy wśród wielu amatorów.

WIĘCEJ
7 lutego 2018

Puchar Kryształowa Kula

W czwartek 08.02.2018 w godz. 10.00 - 13.00 odbędą się zawody pn. Puchar Kryształowa Kula. UWAGA w godzinach trwania zawodów dostępność stoku będzie ograniczona.

WIĘCEJ
6 lutego 2018

XII Mistrzostwa Warszawy Szkół Niepublicznych w Narciarstwie i Snowboardzie

W środę 07.02.2018 w godz. 11.00 - 14.00 odbędą się XII Mistrzostwa Warszawy Szkół Niepublicznych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie . UWAGA w godzinach trwania zawodów dostępność stoku będzie ograniczona.

WIĘCEJ
6 lutego 2018

Grand Prix Żoliborza w Pływaniu 10 lutego!

Rusza pierwsza edycja zawodów pływackich dla amatorów -  Grand Prix Żoliborza. Pierwsza edycja staruje już 10 lutego. Jeżeli preferujesz zdrowy i aktywny styl życia. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności pływackie w sportowej rywalizacji. Jeżeli chesz zaprezentować swój talent, lub pomóc innym odkryć talent swojego dziecka, poznać inne osoby, które mają tę samą pasję, zasmakować atmosfery profesjonalnych zawodów pływackich. To  Grand Prix Żoliborza w pływaniu jest imprezą dla Ciebie! Zapraszamy na pływalnie przy ul. Potockiej 1.

 

WIĘCEJ

Akcja "Zima w Mieście 2018" w Ośrodkach AKTYWNEJ WARSZAWY

Akcja „Zima w Mieście” w Ośrodkach AKTYWNEJ WARSZAWY podczas tegorocznych ferii cieszyła się ogromnym zainteresowaniem –odwiedziło nas ponad 8,5 tys. osób.

WIĘCEJ

29. Warszawski Triathlon Zimowy– najlepsi Szala, Czabok i Żoliber!

29. Warszawski Triathlon Zimowy – najlepsi Szala, Czabok i Żoliber!
 

WIĘCEJ