Aktualności

6 grudnia 2018

V edycja Warsaw Ski Camp - 09.12.2018

Już w najbliższą niedzielę 9 grudnia, serdecznie zapraszamy na Górkę Szczęśliwicką gdzie odbędzie się V edycja Warsaw Ski Camp - POKOCHAJ WARSZAWĘ ZIMĄ!

UWAGA w godz. 10.00 - 11.30 będzie rozstawiony slalom.

Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych zajęć narciarskich, warsztatów z psychologiem sportu oraz konsultacji z ekspertem doboru sprzętu i ubioru narciarskiego. Dla dzieci i dorosłych przygotowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji!

WIĘCEJ
5 grudnia 2018

II eliminacja XVII edycji Warszawskiej Ligi Narciarskiej 08.12.2018

Zapraszamy do udziału w II eliminacji XVII edycji Warszawskiej Ligi Narciarskiej, która odbędzie się w najbliższą sobotę 8 grudnia 2018 roku w godz. 10 - 15. UWAGA w godzinach trwania zawodów dostępność stoku będzie ograniczona. Jednocześnie przypominamy, że obecnie dostępna jest wyłaczenie kolej krzesełkowa.

 

WIĘCEJ

Szukasz prezentu na święta? Mamy coś co Ci się spodoba!

WSPÓLNA AKTYWNA - jedna karta wiele możliwości.

WIĘCEJ
2 grudnia 2018

Ośrodek Szczęśliwice czynny - dostępna tylko kolej krzesełkowa

Uprzejmie informujemy, że Ośrodek jest czynny, ale zgodnie z wcześniejszym komunikatem dostępna jest wyłącznie kolej krzesełkowa. Jednocześnie informujemy, że bramki dostępu na kolei krzesełkowej będą pobierały 1 punkt (zamiast 2 punktów) do czasu uruchomienia wyciągu orczykowego.

Przepraszamy za utrudnienia.

WIĘCEJ
1 grudnia 2018

Awaria wyciągu orczykowego w Ośrodku Szczęśliwice

Z przykrością informujemy o awarii wyciągu orczykowego - urządzenie będzie nieczynne do odwołania. Do czasu usunięcia usterki dostępna będzie wyłącznie kolej krzesełkowa. UWAGA! Dzieci w wieku do lat 8 mogą  korzystać z wyciągu krzesełkowego tylko pod nadzorem i opieką rodzica bądź opiekuna.

WIĘCEJ
28 listopada 2018

Jaki trening powinien wykonywać biegacz, aby utrzymać formę ?

Trening przez cały rok dla osiągania wyników i pokonywania kolejnych barier jest niezbędny, a bieganie w pluchę i mróz, przy wysokim poziomie smogu nie należy do przyjemnych. Co zrobić, aby nie odpuszczać treningu? Jaki trening poza bieganiem wykonać by osiągać lepsze wyniki? Jak utrzymać i polepszyć formę?

WIĘCEJ
27 listopada 2018

XVII edycja Warszawskiej Ligi Narciarskiej

Zapraszamy do udziału w zawodach 17. edycji Warszawskiej Ligi Narciarskiej, które odbędą się 1 i 8 grudnia 2018 roku w godz. 10 - 14. UWAGA w godzinach trwania zawodów dostępność stoku będzie ograniczona.

 

WIĘCEJ

Łyżwiarskie czwartki - kolejna edycja przed nami

„Łyżwiarskie czwartki” jak co roku gromadzą bardzo dużą liczbę uczestników. Młodzi łyżwiarze, do połowy marca będą rywalizować ze sobą indywidualnie oraz grupowo w sześciu kategoriach wiekowych ( z podziałem na dziewczynki i chłopców) i przypisanych im dystansach od 50 do 300 metrów.

WIĘCEJ
26 listopada 2018

Mistrzostwa Mokotowa w Narciarstwie Alpejskim

We wtorek 27.11.2018 w godz. 10.00 - 12.00 odbędą się Mistrzostwa Mokotowa w Narciarstwie Alpejskim. UWAGA w godzinach trwania zawodów dostępność stoku będzie ograniczona
WIĘCEJ
26 listopada 2018

OP - boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią dostępne w dodatkowych terminach od 26.11.2018r.

Mimo drugiej połowy listopada, pogoda w dalszym ciągu sprzyja  treningom na boiskach zewnętrznych.  W Ośrodku Polonia, na jednym z popularniejszych  boisk treningowych ze sztuczną nawierzchnią   pojawiły się wolne terminy wynajmu, atrakcyjne zwłaszcza dla szkół i klubów sportowych.

WIĘCEJ