Aktualności

20 lipca 2018

Lato w Mieście z ONICO WARSZAWA - bezpłatne treningi!

Jeśli marzysz o karierze siatkarskiej lub chcesz jeszcze lepiej grać w siatkówkę, ta propozycja jest dla Ciebie. Rozpoczynamy cykl otwartych treningów dla wszystkich ze szczególną prefererencją uczestników w wieku 10-16 lat. Treningi odbywać się bedą we wtorki w godz. 11.00 - 13.00 w Letniej Strefie Rekreacji.

WIĘCEJ

Tak będzie wyglądał Twój medal

19 lipca w Warszawie odbędzie się 28. Bieg Powstania Warszawskiego - drugi z cyklu Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”, wiemy, jak wyglądają medale.

WIĘCEJ

Powstańcza historia na trasie Biegu

Choć bieg odbędzie się na innej trasie, co najważniejsze nie zatraci ducha historii i zgromadzi tłumy warszawiaków, chcących oddać hołd uczestnikom powstańczego zrywu.

WIĘCEJ

Bezpłatna komunikacja, specjalna linia, parkingi dla biegaczy

W dniu biegu dla uczestników, za okazaniem numeru startowego, obowiązuje bezpłatna komunikacja miejska. Dodatkowo zostanie zapewniona specjalna linia autobusowa, która będzie kursowała z Metra Wilanowska do pętli autobusowej Stegny.

WIĘCEJ

Biegnąc uczcimy pamięć o powstańcach

Już za nieco ponad tydzień, 28 lipca, odbędzie się 28. Bieg Powstania Warszawskiego, który jest jednym z nieodłącznych części obchodów rocznicowych. Blisko 12 000 osób, tradycyjnie już biegnąc ulicami stolicy, uczci pamięć o uczestnikach zrywu z 1 sierpnia 1944 roku.

WIĘCEJ
18 lipca 2018

Limitowana edycja rolki BLACKROLL na 28. Bieg Powstania Warszawskiego

Całkowity dochód z każdej sprzedanej rolki BLACKROLL® Standard z limitowanej edycji stworzonej na 28. Bieg Powstania Warszawskiego zostanie przekazany na działalność Grupy Bojowej „Krybar”, w celu utrwalenia pamięci o Powstaniu Warszawskim oraz jego uczestnikach.

WIĘCEJ
Oshee i Kinga Pienińska
18 lipca 2018

OSHEE i Kinga Pienińska oficjalnymi produktami 28. Biegu Powstania Warszawskiego

OSHEE i Kinga Pienińska oficjalnymi produktami 28. Biegu Powstania Warszawskiego. Za odpowiednie nawodnienie uczestników biegu głównego na 5km i 10 km, oraz 5. Biegu PAST-y zadbają napoje izotoniczne OSHEE. Wśród nich izotonik OSHEE oraz naturalna woda mineralna Kinga Pienińska.

WIĘCEJ

Wspólne śpiewanie powstańczych piosenek podczas 28.BPW

W organizację 28. Biegu Powstania Warszawskiego włączyło się Stowarzyszenie Pamięci Powstania Warszawskiego 1944.

WIĘCEJ

Runmageddon w Letniej Strefie Rekreacji

Rozpoczęliśmy kolejny bezpłatny cykl treningowy w Letniej Strefie Rekreacji na plaży „Poniatówka”. We współpracy z Runmageddon wszyscy chętni będą mieli możliwość jeszcze lepiej przygotować się do warszawskich, wrześniowych (22-23) zawodów Runmageddon.

WIĘCEJ
FMS
13 lipca 2018

Biegaczu zadbaj o zdrowie – wykonaj badania

Zadbaj o zdrowie – skorzystaj ze zniżki i wykonaj badania dla biegaczy
Dla wszystkich uczestników Biegu Powstania Warszawskiego i Biegu Niepodległości Grupa LUX MED przygotowała specjalną ofertę badań dla biegaczy.

WIĘCEJ

Dołącz do zespołu naszych Wolontariuszy

Poszukujemy Wolontariuszy do pomocy podczas 28 Biegu Powstania Warszawskiego.

WIĘCEJ

Zejście do kanałów specjalnie dla uczestników 28. Biegu Powstania Warszawskiego

Uczestnicy 28. Biegu Powstania Warszawskiego będą mieli szansę wziąć udział w niecodziennej lekcji historii. Z inicjatywy Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. zorganizuje zejście do kanału burzowego przy ul. Karowej. To niecodzienne wydarzenie, które ma na celu pokazanie, jak wyglądały podziemne szlaki, którymi przemieszczali się żołnierze oddziałów powstańczych.

WIĘCEJ

Ostatnie 2000 pakietów na 28. Bieg Powstania Warszawskiego

W błyskawicznym tempie rozchodzą się pakiety startowe na 28. Bieg Powstania Warszawskiego, który odbędzie się 28 lipca na dystansie 5 km (start o godz. 20:30) i 10 km (start o godz. 21:10).

WIĘCEJ
5 lipca 2018

Trening z Historią w Tle: Od Cytadeli do Powiśla [Zdjęcia]

Trening z Historią w Tle: od Cytadeli do Powiśla 04.07.2018
Trasa: PWPW, Stare Miasto, Cytadela, Most Gdański, Most Śląsko-Dąbrowski,
Most Świętokrzyski - Syrenka; Dystans 7,5 km
Fot. Dariusz Wróbel, prowadzenie: Michał Łasiński - Trener biegania

WIĘCEJ

6 lipca 2018 roku ruszają korty tenisowe w Ośrodku Stegny AKTYWNA WARSZAWA

Zespół 2 kortów odkrytych przeszedł gruntowną renowację podłoża wraz z wymianą linii.

WIĘCEJ

Geowłóknina już na stoku

Po zakończeniu przeglądów istniejącego systemu drenażowego oraz stanu warstwy tłuczniowej na stoku, przystąpiono do montażu geowłókniny, stanowiącej podkład pod nową matę zjazdową.

WIĘCEJ

Najpopularniejsza górka w Warszawie czeka na wykonawcę

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA ogłosiło właśnie kolejny przetarg na wykonanie robót budowlanych w ramach modernizacji budynku w Ośrodku Całoroczny Stok Narciarski Szczęśliwice.

WIĘCEJ