Strona główna

AKTUALNOŚCI

27. Bieg Konstytucji 3 Maja już za nami!
2017-05-03 15:07:02

27. Bieg Konstytucji 3 Maja już za nami! Wśród kobiet najszybsza okazała się Iwona Bernardelli. Na mecie meldując się z czasem 16:24, wyprzedziła Annę Łapińską (czas 17:39) oraz Alicję Diago (czas 18:50). Wśród panów zwyciężył Kamil Jastrzębski, który trasę biegu pokonał w 14 minut i 48 sekund. Drugi był Maciej Badurek (czas 15:11) a trzeci Norbert Piekielny (czas 15:15).

Bieg główny ukończyło 4268 osób, czyli ponad pół tysiąca więcej niż rok temu! W biegu dzieci „OSHEE Bieg z maskotką” na mecie stawiło się 843 młodych sympatyków biegania. Dystans 5km przemaszerowało również 138 zawodników nordic walking. Dziękujemy że byliście z nami i już dziś zapraszamy na kolejny bieg Warszawskiej Triady Biegowej - 27. Bieg Powstania Warszawskiego!