LogowanieRejestracja
Strona główna

 AKTUALNOŚCI

Salon Dotyk Orientu – partner 28 Biegu Niepodległości w Warszawie zaprasza na profesjonalne zabiegi, które zapewnią chwilę relaksu po ciężkim wysiłku fizycznym
2016-12-07 10:29:00

Masaż to jedna z najstarszych form relaksu oraz lecznictwa. Profesjonalne zabiegi pozwalają osiągnąć równowagę psychiczną oraz pozbyć się dolegliwości takich jak bóle kręgosłupa, mięśni czy stawów. Który masaż jest najlepszy? Jak dobrać odpowiedni rodzaj zabiegu?

SCSAW fotoSalon Dotyk Orientu to miejsce, w którym gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz usługi na najwyższym poziomie. Oferta salonów zawiera zabiegi relaksujące, począwszy od masaży ciepłymi olejami oraz zabiegi intensywniejsze, rozciągające , takie jak Masaż Tajski. Terapeutki pochodzące z wyspy Bali stanowią wykwalifikowany personel, który poprzez swoje doświadczenie oraz umiejętności dobiera intensywność zabiegu, tak, aby osiągnąć równowagę wewnętrzną oraz przynieść ulgę obolałym i spiętym mięśniom.

Przygodę z Dotykiem Orientu warto zacząć od unikatowego Masażu Balijskiego. Jest to masaż relatywnie intensywny, całego ciała, zawierający elementy rozciągania, głaskania oraz refleksologię dłoni i stóp. Skierowany jest do osób przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia, które potrzebują odprężenia i odciążenia obolałych mięśni. Dodatkowo olejki wykorzystywane podczas zabiegu, dzięki swoim właściwością nawilżą i odżywią skórę.

Bogata oferta Zabiegów Ajurwedyjskich takich jak: Shirodhara, Udvartana, Abhyanga czy Chakrato wykorzystanie starożytnego systemu medycyny naturalnej, którego celem jest utrzymanie równowagi zdrowego ciała i ducha. Jest to idealna forma relaksu dla osób borykających się z różnymi dolegliwościami, m.in. bezsenność, bóle głowy czy problemy z koncentracją.

W swojej ofercie Dotyk Orientu przedstawia również masaże specjalistyczne tj. – masaż sportowy, antycellulitowy, dla kobiet w ciąży. Nasze salony zlokalizowane są na Mokotowie ( ul. Biały Kamień 1) oraz Wilanowie ( ul. Sarmacka 10).

Zadbaj o siebie i swoich bliskich – Dotyk Orientu to idealne miejsce dla osób szukających chwili relaksu w codziennym natłoku obowiązków i problemów. Forma bonu podarunkowego to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby oraz również idealna forma spędzenia czasu we dwoje. Oferujemy sale łączone, w których można spędzić wyjątkowe chwile z najbliższymi osóbami.

SCSAW foto

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
ul. Rozbrat 26
00 - 429 Warszawa
NIP 526-25-19-160
Regon 017189671
NIP i REGON nadany Stołecznemu Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
służy tylko do rozliczeń płacowych z pracownikami zatrudnionymi w SCS AW
bip

Centrala Recepcja O/Rozbrat 26
rozbrat@aktywnawarszawa.waw.pl
tel: 22 162 72 00

Dział Marketingu:
marketing@aktywnawarszawa.waw.pl
tel: 22 1627217
Sekretariat
tel: 22 162 72 09
biuro@aktywnawarszawa.waw.pl