LogowanieRejestracja
Strona główna

 AKTUALNOŚCI

Technologia podkręci Twoje tempo!
2016-11-02 09:59:30

Żeby zacząć biegać nie trzeba wiele. Sportowe buty, koszulka, spodenki i można ruszać na swoją pierwszą w życiu trasę. Co jednak zrobić, gdy trzeba podkręcić swoje tempo? Użyć technologii!

Na sam początek warto wyposażyć się w sportowy zegarek lub opaskę monitorującą wysiłek.
Nie musisz kupować najdroższej, chociaż warto wybrać dobrze - w przyszłości nie pożałujesz takiej inwestycji. Na sam początek wystarczy jednak najprostszy sprzęt. Taki który pokaże czas treningu i zapisze trasę biegu.

Sprawdź opaski monitorujące aktywność: oraz zegarki sportowe

SCSAW foto


Odpowiednie odżywianie jest także kluczowe dla osiągania coraz lepszych rezultatów. Jadłospis zacznie wymagać większego zróżnicowania, a posiłki powoli zamienią się w małe dzieła kulinarnej sztuki. Nie tylko precyzyjnie odmierzone i przygotowane z najlepszych składników, ale też przyrządzone za pomocą najnowszej kuchennej technologii. Świeżo wyciskane soki z samego rana, na obiad grillowana bez tłuszczu ryba, idealnie skomponowana sałatka na kolację. Wszystko to przełoży się na coraz lepsze czasy i kolejne życiówki.

Sprawdź najlepsze urządzenia do przygotowania potraw na parze oraz na grillu

SCSAW foto


Kiedy przekroczycie metę 28. Biegu Niepodległości warto się tym pochwalić :). W tym wypadku trzeba zadbać o odpowiednią jakość zdjęć i filmów. Producenci sprzętu nie próżnowali w tym zakresie. Na rynku dostępnych jest już kilkanaście modeli kamer sportowych, za pomocą których możemy nagrać swoje ulubione trasy i zrobić sobie zdjęcie na mecie. Prosty montaż i delikatna obróbka dodatkowo podkreślą nasz sukces, więc warto poświęcić chwilę na doszlifowanie swoich materiałów.

Najlepsze zdjęcia i filmy zrobisz za pomoc kamer sportowych dostępnych w Saturn

SCSAW foto

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
ul. Rozbrat 26
00 - 429 Warszawa
NIP 526-25-19-160
Regon 017189671
NIP i REGON nadany Stołecznemu Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
służy tylko do rozliczeń płacowych z pracownikami zatrudnionymi w SCS AW
bip

Centrala Recepcja O/Rozbrat 26
rozbrat@aktywnawarszawa.waw.pl
tel: 22 162 72 00

Dział Marketingu:
marketing@aktywnawarszawa.waw.pl
tel: 22 1627217
Sekretariat
tel: 22 162 72 09
biuro@aktywnawarszawa.waw.pl